Oferta Pracy » Łapy

Łapy

Specjalista Ds. Obsługi Klienta Białystok

Centrum Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. (nr w rej. ag. zatr. 6015) – firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w pozyskiwaniu oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z branży poligraficznej poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta Miejsce pracy: Łapy nr. ref. SK/B/2017 Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę, - możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach, - motywacyjny system wynagrodzeń: wynagrodzenie stałe i premie uzależnione od wyników pracy, - niezbędne narzędzia pracy, - gwarantujemy dojazd do pracy dla osób spoza Łap; Zadania: - utrzymywanie trwałych relacji z klientami, - bieżąca obsługa zleceń, - dbanie o wizerunek produktów i Firmy na rynku; Oczekiwania: - wykształcenie wyższe, - łatwość budowaniu relacji interpersonalnych, - umiejętność kreatywnego i nieszablonowego myślenia, - zdolności negocjacyj ...

Region : Podlaskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-05-01

Poszukujemy Współpracowników Łapy

Poszukujemy 3 osób, mających konkretne cele w życiu do nowego projektu opartego na trzech dziedzinach: - ZDROWIE - ROZWÓJ OSOBISTY - FINANSE Oferujemy wzrost każdej z w/w dziedzin, duże prowizje w zależności od zaangażowania, ciekawy program samochodowy i wiele innych. Napisz jeśli jesteś zainteresowany

Region : Podlaskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2017-09-10

Kierownik Zespołu Łapy

Obowiązki: -Pozyskiwanie pracowników do projektu -Zarządzanie zespołem oraz pomoc w rozwijaniu się -Pozyskiwanie klientów Oczekujemy: -Zaangażowanie do pracy -Chęć rozwoju osobistego -Może być osoba bez doświadczenia Oferujemy: -Wysokie zarobki, zależne od zaangażowania -Auto służbowe Jaguar XE lub Mercedes po spełnieniu warunków -Rozwój osobisty za pomocą dużej ilości szkoleń przed rozpoczęciem pracy oraz w trakcie

Region : Podlaskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2017-07-09