Oferta Pracy » Łuków

Łuków

Kierowca DOSTAWCA ***Da Grasso*** Łuków od zaraz Łuków

Dołącz do nas już dziś Pizzeria Da Grasso w ŁUKOWIE Poszukujemy dostawcy pizzy na terenie miasta PRACA W PEŁNYM WYMIARZE CZASOWYM!! Gwarantujemy : - Elastyczny grafik pracy - strój firmowy adekwatny do pogody - zniżki pracownicze - ciepły posiłek - pieniądze zawsze na czas ! - miłą atmosferę w młodym energicznym zespole pracowników lokalu Oczekujemy : - chęci do pracy - sumienność i punktualność - dbanie o czystość miejsca pracy CV proszę wysyłać za pośrednictwem z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Region : Lubelskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2019-08-08

Pracownik do obsługi biura Łuków

Zakres obowiązków:nbsp;- Budowanie wizerunku marki na rynku - Przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach - Pozyskiwanie danych potencjalnych klientównbsp;Wymagania:nbsp;- Zaangażowanie i motywacja do pracy oraz podnoszenie swoich kompetencji- Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta mile widziane- Organizacja pracy własnej pod presją czasu- Samodzielność i odpowiedzialność- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność- Wysoka kultura osobista- Wykształcenia minimum średnie- Obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office- Niekaralność - warunek obowiązkowynbsp;Oferujemy:nbsp;- Możliwość rzeczywistego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach produktowych, sprzedażowych oraz kompetencji osobistych-Dobrą atmosferę w miejscu pracy- Pracę od pon - pt.- Premienbsp;nbsp;W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV oraz pozosta ...

Region : Lubelskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-06-09

Praca zdalna przez internet. Minimum 2000zł na start. Łuków

Witam.Poszukujemy partnerów do polskiej firmy istniejącej już kilkanaście lat na rynku.Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki uzależnione od zaangażowania.nbsp;Wymagania:- ukończone 18 lat- obywatelstwo polskie- komputer lub tablet z dostępem do internetuPraca, którą oferuję ma charakter zdalny, z domu.nbsp;Dużym plusem tej pracy jest to, że można pogodzić ją z inną, ponieważ na tę pracę wystarczy zaledwie 2-3 godziny dziennie przy komputerze. Do zadań należeć będzie promocja usług i produktów według instrukcji, które otrzymujesz.nbsp;Jeśli jesteś zainteresowana/y napisz do mnie w prywatnej wiadomości i wyślij mi swój email, ponieważ na niego wysyłam wszystkie niezbędne informacje.nbsp;

Region : Lubelskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-03-14

praca w sklepie spożywczym DC Romanówka podstawa 1700 netto + premie Łuków

Poszukuję pracownika na stanowisko kasjer sprzedawca oraz dział mięsny do nowego sklepu sieci Delikatesy Centrum w Siedlcach ul. Romanówka 18 Praca na cały etat na 2 zmiany w wymiarze 5 dniowym/tygodniowo. Zarobki uzależnione od wyników pracy tj. płaca podstawowa 1700 netto oraz dodatkowe premie uzależnione od wyników pracy. Niezbędna aktualna książeczka sanepid Wskazane doświadczenie w handlu Oferujemy szkolenia branżowe, wynagrodzenie dodatkowe w postaci premii, pracę w stabilnej firmie.Jeżeli jesteś zainteresowana/ny to zadzwoń, odpowiemy na wszelkie pytania.

Region : Lubelskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-02-12