Oferta Pracy » Świdnica

Świdnica

Praca na weekendy - Animator/Pracownik Sali Zabaw Świdnica

Obowiązki: Opieka nad dziećmi przebywającymi w Sali Zabaw i dbanie o ich bezpieczeństwo. Dbałość oraz kontrola czystości Sali Zabaw. Kontrola bezpieczeństwa konstrukcji zabawowej oraz pozostałych elementów wyposażenia Sali Zabaw Organizacja przyjęć urodzinowych i okolicznościowych Organizacja zajęć dla dzieci Obsługa mini baru ze słodyczami i napojami Wymagania: •Komunikatywność i zamiłowanie do pracy z dziećmi. •Odpowiedzialność, sumienność. •Kreatywność, pomysłowość. •Cierpliwość i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. •Miła aparycja i wysoka kultura osobista. •Książeczka sanepidowska lub gotowość jej wyrobienia • Zdolności artystyczne Oferujemy: •Elastyczne godziny pracy •Atrakcyjne warunki pracy w nowo otwartej Sali Zabaw •Miłą atmosferę pracy w młodym zespole Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 14.0 ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2019-04-06

Praca na weekendy i popołudnia - Animator/Pracownik Sali Zabaw Świdnica

Obowiązki:Opieka nad dziećmi przebywającymi w Sali Zabaw i dbanie o ich bezpieczeństwo.Dbałość oraz kontrola czystości Sali Zabaw.Kontrola bezpieczeństwa konstrukcji zabawowej oraz pozostałych elementów wyposażenia Sali ZabawOrganizacja przyjęć urodzinowych i okolicznościowychOrganizacja zajęć dla dzieciObsługa mini baru ze słodyczami i napojaminbsp;Wymagania:•Komunikatywność i zamiłowanie do pracy z dziećmi.•Odpowiedzialność, sumienność.•Kreatywność, pomysłowość.•Cierpliwość i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.•Miła aparycja i wysoka kultura osobista.•Książeczka sanepidowska lub gotowość jej wyrobienia• Zdolności artystycznenbsp;nbsp;Oferujemy:•Elastyczne godziny pracy•Atrakcyjne warunki pracy w nowo otwartej Sali Zabaw•Miłą atmosferę pracy w młodym zespolenbsp;Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem lub kontakt telefoniczny w godzinach 12.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku, tel. 536 - - nbsp;nbsp;nbsp;Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2019-02-09