Oferta Pracy » Świdwin

Świdwin

Instruktorka Fitness Poszukiwana Świdwin

Poszukujemy instruktorki fitness do prowadzenia zajęć grupowych w fitness klubie. Sport jest Twoją pasją? Masz zapał do pracy i chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem? Swoją energią i uśmiechem zarażasz i inspirujesz innych? Jesteś komunikatywną i odpowiedzialną osobą? Wymagania: -doświadczenie w prowadzeniu zajęć, -uprawnienia do prowadzenia zajęć grupowych, -komunikatywnosc na wysokim poziomie, -charyzma oraz chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, -czynne reprezentowanie klubu na portalach społecznościowych oraz eventach wewnętrznych i zewnętrznych. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w wiadomości.

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-08-14

Poszukiwany Asystent Protetyka Słuchu - Sprzedawca Świdwin

Firma Audiofon posiadająca sieć punktów Protetyki Słuchu w całej Polsce w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów do pracy w punkcie obsługi klienta docelowo zatrudnionych na stanowisku: Asystent protetyka słuchu - sprzedawca Zakres zadań: - kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów związana z protezowaniem słuchu, - sprzedaż aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy, - doradztwo i dopasowywanie właściwych pomocy słuchowych dla pacjentów - zewnętrzna promocja firmy Wymagania: - doświadczenie w sprzedaży min. 1 rok - umiejętność pracy z wymagającym klientem, - entuzjazm, otwarcie i zaangażowanie w pracę, - nastawienie na wyniki, - łatwość nawiązywania kontaktów Oferujemy: - atrakcyjne zarobki oraz motywacyjny system wynagrodzeń, - pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenee grupowe, ZFŚS - stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-07-23

Szukam Pracy- Opieka Nad Starszą Osobą Świdwin

Witam mam na imię Anna poszukuje dodatkowej pracy jako opiekunka osób starszych, mam doświadczenie oraz mnóstwo empatii i cierpliwości która jest tak ważna w tego typu zawodzie. Dysponuje czasem od 14.00 do 20.00. Pomogę w każdej sytuacji od robienia najprostszych czynności domowych tj. robienia zakupów, sprzątania, prania, prasowania, mycia okien poprzez wyjście na spacer, pójście do lekarza, czy po prostu dotrzymania towarzystwa przy kawie i ulubionym serialu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt, odpowiem na wszelkie pytania.

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-07-20

Pomoc Domowa Świdwin

Poszukuje kobiety w wieku 30-40 lat do pracy w domu jako pomoc domowa (sprzatanie pranie gotowanie obiadów) oferuje dobre wynagrodzenie

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-09-05

Protetyk Słuchu Świdwin Świdwin

OPIS STANOWISKA: Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku po odbyciu specjalistycznych szkoleń, należeć będzie: - sprzedaż aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy, - doradztwo i dopasowywanie właściwych pomocy słuchowych dla pacjentów, - dbałość o ład i porządek w punkcie obsługi Klienta, - zewnętrzna promocja firmy. WYMAGANIA: - entuzjazm, otwartość i zaangażowanie w pracę, - nastawienie na wyniki, - solidność i umiejętności organizacyjne, - łatwość nawiązywania kontaktów, - doświadczenie w sprzedaży (przynajmniej 2 lata), OFERUJEMY atrakcyjne zarobki oraz motywujący system wynagrodzeń, możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy z profesjonalnym zespołem. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną.

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-09-01