Oferta Pracy » Żarów

Żarów

Pracownik logistyki / Magazynier Żarów

Opis stanowiska pracy: •kontrola i transport wewnętrzny towarów w magazynie,• obsługa wózka widłowego, •rozładunek i załadunek towarów, •wydawanie części na linie produkcyjne, •prace inwentaryzacyjne w magazynie, •obsługa programu do kontroli stanów magazynowych, •dbanie o porządek w magazynie. Wymagania: •odpowiedzialność, •zdyscyplinowanie, •umiejętność pracy w grupie, •prawo jazdy kat. B, •gotowość go pracy w systemie zmianowym, •obsługa komputera, •doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,•mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (UDT). Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami od 3500 do 4000 zł brutto,umowa o pracę bezpośrednio z DSSE,dofinansowanie dojazdów do pracy, prywatna opieka medyczna w LuxMed,Multi Sport,fundusz socjalny, możliwość rozwoju zawodowego,nbsp;pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie.nbsp;Administrator danych osobowychAdministratorem danych osobowych przetwarzanych w zwią ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-05-17

ILP Sp. Z O.o Pracownik Działu Logistyki Żarów

lt;pgt;Jesteśmy częścią dużego koreańskiego koncernu IL Ryung Co., LTD. Jest to pierwsza inwestycja tego koncernu na świecie; w zakładzie znajdującym się na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Żarowie produkujemy elementy układu kierowniczego. W najbliższych latach planujemy poszerzyć inwestycję o kolejny zakład.amp;nbsp;lt;/pgt;lt;pgt;lt;/pgt;lt;pgt;Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:lt;/pgt;lt;pgt;lt;stronggt;Pracownik działu Logistykilt;/stronggt;lt;/pgt;lt;pgt;lt;stronggt;Zakres obowiązków:lt;/stronggt;lt;/pgt;lt;ulgt;lt;ligt;pakowanie produktu gotowegolt;/ligt;lt;ligt;prowadzenie wymaganej dokumentacjilt;/ligt;lt;ligt;przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynult;/ligt;lt;ligt;dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na magazynielt;/ligt;lt;ligt;dbałość o powierzony sprzętlt;/ligt;lt;ligt;kompletacja zamówieńlt;/ligt;lt;ligt;załadunki i rozładunki dostawlt;/ligt;lt;ligt;dostawa komponentów dla zapewnienia ciągłości produkcjilt;/ligt;lt;/ulg ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-10-14

ŻARÓW /Operator Wózka Widłowego/PRACA OD ZARAZ! Żarów

Firma quot;ASC WORKERSquot; zatrudni osoby do pracy na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO OFERUJEMY: -atrakcyjne wynagrodzenie, -ciekawe doświadczenie zawodowe, -stabilność zatrudnienia, -pracę od zaraz ! Zgłoszenia prosimy wysyłać przez portal lub złożyć osobiście w siedzibie naszej firmy quot;ASC WORKERSquot; ul.Piłsudskiego 31C, 58-160 Świebodzice w dniach od poniedziałku do piątku w godz.8:00-16:00 .

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-05-08

Operator Wózka Widłowego - ŻARÓW Żarów

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii. Dla naszego klienta z terenów Żarowa, poszukujemy osoby na stanowisko: Operator wózka widłowego Obowiązki: • obsługa wózka widłowego, - praca na magazynie Oczekujemy: • uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych, • aktualne psychotesty • gotowości do pracy w systemie 4 - brygadowym Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - wynagrodzenie 2500 brutto

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-09