Oferta Pracy » Żarów

Żarów

Pracownik logistyki / Magazynier Żarów

Opis stanowiska pracy: •kontrola i transport wewnętrzny towarów w magazynie,• obsługa wózka widłowego, •rozładunek i załadunek towarów, •wydawanie części na linie produkcyjne, •prace inwentaryzacyjne w magazynie, •obsługa programu do kontroli stanów magazynowych, •dbanie o porządek w magazynie. Wymagania: •odpowiedzialność, •zdyscyplinowanie, •umiejętność pracy w grupie, •prawo jazdy kat. B, •gotowość go pracy w systemie zmianowym, •obsługa komputera, •doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,•mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (UDT). Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami od 3500 do 4000 zł brutto,umowa o pracę bezpośrednio z DSSE,dofinansowanie dojazdów do pracy, prywatna opieka medyczna w LuxMed,Multi Sport,fundusz socjalny, możliwość rozwoju zawodowego,nbsp;pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie.nbsp;Administrator danych osobowychAdministratorem danych osobowych przetwarzanych w zwią ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-05-17