Oferta Pracy » Żmigród

Żmigród

Doradca Klienta w punkcie Plusa i Cyfrowego Polsatu - Żmigród Żmigród

Opis stanowiska:- sprzedaż i doradztwo w punkcie sprzedaży w Żmigrodzie- realizowanie celów sprzedażowych- utrzymywanie wysokich standardów obsługi- budowanie długotrwałych relacji z klientaminbsp;Wymagania:- łatwość w nawiązywaniu kontaktów- kreatywność i zaangażowanie- odpowiedzialność- wysoka kultura osobista- wykształcenie min. średnie- mile widziane doświadczenie w branżynbsp;Oferujemy:- pracę w stabilnej firmie o znanej marce i bogatej ofercie- umowę o pracę- wynagrodzenie w oparciu o system motywacyjny i konkursy- możliwość rozwoju poprzez szereg szkoleń- kartę MultiSportnbsp;Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem za pośrednictwem nbsp;

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-05-15

Doradca Klienta W Punkcie Plusa - Żmigród Żmigród

Opis stanowiska: - sprzedaż i doradztwo w punkcie sprzedaży - realizowanie celów sprzedażowych - utrzymywanie wysokich standardów obsługi - budowanie długotrwałych relacji z klientami Wymagania: - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - kreatywność i zaangażowanie - odpowiedzialność - wysoka kultura osobista - wykształcenie min. średnie - mile widziane doświadczenie w branży Oferujemy: - pracę w stabilnej firmie o znanej marce i bogatej ofercie - umowę o pracę - wynagrodzenie w oparciu o system motywacyjny i konkursy - możliwość rozwoju poprzez szereg szkoleń Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem za pośrednictwem

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-10-06