Oferta Pracy » Baranowo

Baranowo

Hotel Edison zatrudni osobę na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży Baranowo

Obowiązki: •aktywne pozyskiwanie nowych klientów •przygotowywanie ofert handlowych •sprzedaż usług: konferencji, imprez firmowych, pikników rodzinnych, przyjęć okolicznościowych, itp •koordynacja organizowanych spotkań / imprez •ścisła współpraca i komunikacja z pozostałymi działami Hotelu Wymagania: •wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne •samodzielność •zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu •dyspozycyjność •operatywność i dobra organizacja pracy •dobra znajomość języka angielskiego Oferujemy: •atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie •interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie •możliwość kształtowania wizerunku marki •niezbędne narzędzia do pracy Niniejszym informujemy, iż podanie w dokumentach aplikacyjnych innych danych osobowych niż: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, adres zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie i przebie ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-01-26

Hotel Edison Zatrudni Osobę Na Stanowisko: Specjalista Ds. Sprzedaży Baranowo

Obowiązki: •aktywne pozyskiwanie nowych klientów •przygotowywanie ofert handlowych •sprzedaż usług: konferencji, imprez firmowych, pikników rodzinnych, przyjęć okolicznościowych, itp •koordynacja organizowanych spotkań / imprez •ścisła współpraca i komunikacja z pozostałymi działami Hotelu Wymagania: •wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne •samodzielność •zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu •dyspozycyjność •operatywność i dobra organizacja pracy •dobra znajomość języka angielskiego Oferujemy: •atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie •interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie •możliwość kształtowania wizerunku marki •niezbędne narzędzia do pracy Niniejszym informujemy, iż podanie w dokumentach aplikacyjnych innych danych osobowych niż: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, adres zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest w pe ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-08-14