Oferta Pracy » Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie

Magazynier/Magazynierka Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska: - rozkładanie akcesoriów i części motoryzacyjnych na półki magazynowe; - zbieranie towarów z półek; - pakowanie towarów do wysyłki dla klientów; - praca z czytnikiem kodów kreskowych; - praca trzyzmianowa, w systemie tydzień/tydzień (6-14, 14-22, 22-6). Wymagania: - zaangażowanie i motywacja do pracy; - umiejętność pracy w zespole; - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; - uprawnienia na wózek widłowy z egzaminem UDT będą dodatkowym atutem. Oferujemy: - wynagrodzenie brutto od 3500 do 6000 (podstawa + premia za zaangażowanie oraz mierzalne efekty swojej pracy); - po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia oraz możliwość przystąpienia do bardzo szerokiego pakietu prywatnej opieki medycznej; - przejrzysty i atrakcyjny program premii i bonusów; - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie; - objęcie pracowników Pracowniczymi ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-07-28

Magazynier/ka od zaraz-18,50zł/h+premie!Darmowy dojazd!Program poleceń Warszawa

Безкоштовна вакансія! Робота від зараз! Працівник складу–13 нетто! Безкоштовний доїзд! Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie Oferujemy: wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h + premia do 15%, Poleć pracownika, a zarówno Ty jak i on otrzymacie po 750 złotych brutto!* umowę o pracę tymczasową 20 % więcej za godziny nocne, obiad za 1 zł, darmowy transport z i do pracy, praca 4 dni w tygodniu po 10 h, możliwość pracy na ½ etatu(sb-ndz, pon-wt, czw-pt) praca w systemie 2 zmianowym, *Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne w biurze Adecco lub telefonicznie Wym ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-06-09