Oferta Pracy » Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce

Pracownik Ds. Biurowych (staż) Wałbrzych

Główne Zadania: -Kontrola obiegu dokumentów pracowniczych między budowami a biurem -Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów -Pomoc przy przygotowaniu dokumentów -Prowadzenie ewidencji pobranych rzeczy z magazynu -Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty -Pomoc w bieżących projektach Oczekiwania: -MILE WIDZIANE OSOBY do 30-go roku życia Z MIEJSCOWOŚCI (Szczawno Zdrój, Struga,Stare Bogaczowice, Boguszów Gorce, Czarny Bór, Jedlina Zdrój, Głuszyca,Walim,Dziećmorowice,Mieroszów ) -Umiejętność pracy z dokumentami księgowymi i kadrowymi -Dobra obsługa komputera oraz znajomości podstawowych programów biurowych (pakiet Ms Office, Excel) -Miła aparycja -Zaangażowanie -Chęć wdrażania nowych rozwiązań ulepszających pracę biura Oferujemy: -Praca w miłej atmosferze -Niezbędne narzędzia pracy -Możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzanie danych o ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-09-14

Praca Administracja Biurowa !! Szkolenie - Staż - Praca ! ZATRUDNIENIE Boguszów-Gorce

Jeśli jesteś osobą, bez pracy, poniżej 29 roku życia, nie zarejestrowaną w urzędzie pracy, nie uczestniczącą w kształceniu i zamieszkującą teren woj. Dolnośląskiego. Zapisz się do nas!!! Udział w projekcie jest BEZPŁATNY !!! W projekcie mogą brać również udział osoby niepełnosprawne studenci zaoczni i wieczorowi. W ramach projektu gwarantujemy: -indywidualna diagnoza i plan działania -pośrednictwo pracy -szkolenia zawodowe -staż zawodowy Wszyscy uczestnicy otrzymują: *stypendium szkoleniowe oraz stażowe *zwrot kosztów dojazdu *egzaminy zawodowe *materiały dydaktyczne *poczęstunek ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!! OSTATNIA SZANSA !!! REKRUTACJA TRWA!!! Masz pytania zadzwoń 601 - - bądź wyślij CV

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-06-18