Oferta Pracy » Bolesław

Bolesław

Operator wózka widłowego Warszawa

Zakres obowiązków: obsługa wózków widłowych;rejestrowanie/powiadamianie o przemieszczeniach w uzgodniony procedurami sposób;utrzymywanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy;Oczekujemy: wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego;kursu operatora wózka widłowego wraz z wymianą butli (UDT);doświadczenia na stanowisku;dyspozycyjności do pracy w trzyzmianowym systemie 4-brygadowym;Oferujemy stabilne zatrudnienie;coroczny system podwyżek wynagrodzeń;Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej;Bezpłatny transport z kierunków: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Poręba, Zawiercie, Lelów, Ciągowice, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Częstochowa, Koziegłowy, Myszków, Ogrodzieniec,Konkurencyjne warunki wynagradzania,Bogaty pakiet benefitów (dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna, pakiet sportowy, bony żywnościowe),Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, świąteczne paczki dla pracownika i dla dzieci, dof ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-04-04

Pracownik Transportu/magazynier Dąbrowa Górnicza

Masz uprawnienia i doświadczenie na wózkach widłowych? Poszukujesz stałej pracy? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy w branży automotive w Dąbrowie Górniczej lub w Sosnowcu. Gwarantujemy: Bogaty pakiet socjalny, darmowe dojazdy, atrakcyjna stawka za godzinę oraz ogromna szansa na zdobycie cennego doświadczenia. Aplikuj już dziś! oferujemy - atrakcyjną stawkę godzinową – min. 18,51 zł brutto - dodatek miesięczny za pracę w systemie 4-brygadowym - umowa o pracę tymczasową przez Agencję Pracy z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w Firmie już po 3 miesiącach ( płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe) - bezpłatny transport do miejsca pracy (Przewozy kursują przez Jaworzno, Sosnowiec, Porąbkę, Zagórze, Kazimierz Górniczy, Czeladź, Będzin, Dąbrowę Górniczą, Tucznawę, Ząbkowice, Niegowonice, Okradzionów, Łosień, Bolesław, Bukowno, Sławków, Strzemieszyce), - tani i smaczny obiad za 3,80 zł - nagroda 2 000 zł za polecenie kandydata - premię świąteczną – 50% mie ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-10-26

Kompletowanie Zamówień Sosnowiec - Darmowy Transport Bolesław

APT 491 Biznes Partner dla swojego klienta zatrudni na stanowisko: Kompletowanie zamówień - praca na magazynie. Lokalizacja: Sosnowiec (Bobrek Logistyczny) - OFERUJEMY DARMOWY TRANSPORT. Przewidywana trasa to: Olkusz - Bolesław - Bukowno - Jaworzno - Sosnowiec. Termin rozpoczęcia pracy koniec września/początek października. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! Zakres obowiązków: - kompletowanie zamówień; - praca ze skanerem; - przygotowywanie towaru do wysyłki; - prace magazynowe. Czego oczekujemy: - punktualności; - podstawowej znajomości komputera; - zaangażowania i chęci do pracy; - dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym; - mile widziane uprawnienia na wózek widłowy. Co możemy zaoferować? - stabilne zatrudnienie (możliwość długoterminowej współpracy); - umowę o pracę; - atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (płacimy za każdą przepracowaną godzinę); - premie frekwencyjną - premie wydajnościową - pracę na nowoczesnym magazynie; - możliwość rozwo ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-09-18