Oferta Pracy » Czarnowąsy

Czarnowąsy

,,Biedronka W Borkach Zatrudni Sprzedawcę (bez Doświadczenia) Czarnowąsy

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Wymagania: - gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), - gotowość do pracy fizycznej, - rzetelność i uczciwość, - łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, - książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia. Oferujemy: - umowę o pracę bez okresu próbnego, - wymiar etatu dopasowany do twoich potrzeb, - atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna, - wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków), - paczki na dzień dziecka, - bony i paczki na święta, - program pożyczek i zapomóg, - kar ...

Region : Opolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-09-26

Kasjer - Sprzedawca Czarnowąsy Czarnowąsy

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 7.100 osobom. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: KASJER - SPRZEDAWCA Zadania: • obsługa Klienta na sali sprzedaży, • obsługa kasy fiskalnej, • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów, • prace porządkowe. Wymagania: • wykształcenia minimum zawodowego, • dyspozycyjności związanej z pracą w systemie dwuzmianowym, • doświadczenie w handlu będzie dodatkowym at ...

Region : Opolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-03-05