Oferta Pracy » Czarny Las

Czarny Las

Dyspozytor transportu międzynarodowego Wałbrzych

Firma transportowa poszukuje pracownika na stanowisko: Dyspozytor transportu międzynarodowegonbsp;Zakres obowiązków:-koordynowanie transportu w ruchu międzynarodowym-kontrola realizacji zleceń transportowych-optymalizacja kosztów transportu-dbałość o wysoką jakość usług-przekazywanie zleceń transportowych kierowcom -kontakt z klientami firmy oraz kierowcaminbsp;Wymagania:- komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane - umiejętność pracy pod presją czasu- umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji- mile widziani studenci zaoczninbsp; Oferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę - pracę w młodym, dynamicznym zespole - wszystkie niezbędne narzędzia do pracynbsp;Miejsce pracy: Czarny Bórnbsp;Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV poprzez wiadomość na lub maila praca(at)logisti.Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.nbsp;Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Zgad ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-04-03

Pracownik Administracji Biurowej Warszawa

Do naszego nowo powstającego biura w Poznaniu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za konsolidacje i prowadzenie bazy danych oraz do kontaktu z pracownikami ! nbsp;Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, posiadasz czarny pas w excelu oraz generalnie czujesz się jak ryba w wodzie przy pracy z komputerem ale również nie boisz się kontaktu z ludźmi (telefonicznego) to jest szansa iz poszukujemy właśnie Ciebie !nbsp;Do twoich obowiązkow będzie należeć : -ekstrakcja danych z formularzy i tworzenie baz danych -tworzenie formularzy, dokumentacji -zarządzanie bazą danych na platformie evernote-wysyłanie oraz przygotowywanie ofert-komunikacja z kandydatami -weryfikacja danych kandydatównbsp;Wymagania :-bardzo dobra znajomość pakietu office -obsługa komputera-umiejętność organizacji pracy-doświadczenie na podobnych stanowiskach bedzie plusem -j. angielski nbsp;Oferujemy -dobre wynagrodzenie-ciekawe środowisko pracy -otwartość na TWOJE pomysły nbsp;PROSIMY O WYSYŁANIE CV! nbsp;nbsp;

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-03-10

Pracownik Ds. Biurowych (staż) Wałbrzych

Główne Zadania: -Kontrola obiegu dokumentów pracowniczych między budowami a biurem -Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów -Pomoc przy przygotowaniu dokumentów -Prowadzenie ewidencji pobranych rzeczy z magazynu -Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty -Pomoc w bieżących projektach Oczekiwania: -MILE WIDZIANE OSOBY do 30-go roku życia Z MIEJSCOWOŚCI (Szczawno Zdrój, Struga,Stare Bogaczowice, Boguszów Gorce, Czarny Bór, Jedlina Zdrój, Głuszyca,Walim,Dziećmorowice,Mieroszów ) -Umiejętność pracy z dokumentami księgowymi i kadrowymi -Dobra obsługa komputera oraz znajomości podstawowych programów biurowych (pakiet Ms Office, Excel) -Miła aparycja -Zaangażowanie -Chęć wdrażania nowych rozwiązań ulepszających pracę biura Oferujemy: -Praca w miłej atmosferze -Niezbędne narzędzia pracy -Możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzanie danych o ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-09-14