Oferta Pracy » Czarny Las

Czarny Las

Przedstawiciel Handlowy-branza Budowlana Czarny Dunajec

Opis stanowiska: Pozyskiwanie nowych i opieka nad istniejącymi klientami, budowa trwałych dobrych relacji. Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań dla potrzeb klienta i wymogów projektu. Przygotowywanie ofert handlowych, analizy projektów, prezentacje produktów. Negocjacje handlowe, monitorowanie przebiegu inwestycji. Oczekiwania: Znajomości branży budowlanej Znajomości stosowanych technologii w budownictwie – umiejętność argumentacji Doświadczenia w pracy z wykonawcami i projektami budowlanymi Komunikatywności, sumienności, samodyscypliny, dobra organizacja pracy Gotowości do pracy w terenie i prawa jazdy kat. B z doświadczeniem. Oferujemy: Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej – zatrudnienie na umowę o pracę. Pakiet szkoleń pogłębiających wiedzę na temat produktów dachowych. Wynagrodzenie stałe i część prowizyjna Narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon. Realną możliwość rozwoju zawodowego Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyr ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-03-01