Oferta Pracy » Giżycko

Giżycko

Monter/Serwisant Chłodnictwa Giżycko

Firma ROL-MIK powstała w 2005r. Działamy w branży Agro, gdzie jako autoryzowany dealer DeLaval jesteśmy wiodącą firmą w naszym sektorze. Wciąż się rozwijamy i rozbudowujemy swój zespół. Szukamy uczciwych i ambitnych fachowców, którzy dbają o wysoki standard realizacji usług. Cenimy naszych pracowników – zapewniając im atrakcyjne wynagrodzenie i specjalistyczne narzędzia pracy.nbsp;Miejsce pracy Giżyckonbsp;ObowiązkiMontaż i serwis schładzalników do mleka Uruchomienia zamontowanych urządzeńUtrzymanie obiektu w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkownikówWykonywanie i nadzorowanie przeglądów eksploatacyjnychnbsp;WymaganiaPrawo jazdy kat. BDoświadczenie na podobnym stanowiskuUprawnienia zawodowe z zakresu SEP 1 kV (mile widziane)nbsp;Dodatkowe atuty:Uprawnienia SEP do 1 kVCertyfikat F-Gaznbsp;Oferujemy:Rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowejPracę w wymiarze pełnego etatuMożliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowy ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2019-04-06

Stanica Wodna Stranda zatrudni Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu Giżycko

Zakres obowiązków:aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów realizowanie polityki sprzedażowo - marketingowej zgodnie z założonymi budżetami oraz zatwierdzonymi planami marketingowyminbsp;prowadzenie kampanii na portalach społecznościowych i w Internecieanaliza efektywności kampanii oraz czynników wpływających na skuteczność działań, współpraca z mediami i portalami branżowymiopracowywanie materiałów niezbędnych do realizacji określonych kampanii marketingowych (plakatów, ulotek, tekstów reklamowych) przygotowywanie promocji produktów i strategii sprzedażyposzukiwanie nowych możliwości poszerzania ofertyUtrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientamiPrzygotowywanie i prezentowanie ofert Dążenie do maksymalizowania przychodów ze świadczonych usług, Przygotowywanie raportów wyników sprzedażowych Przeprowadzanie spotkań sprzedażowych i wizji lokalnych Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie umów dla klientów Nadzór nad eventamiOczekujemy:doświadczenia ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-01-31