Oferta Pracy » Gryfino

Gryfino

Asystent Zarządu Gryfino

Bank Spółdzielczy w Gryfinie zatrudni Asystenta Zarządu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m. in. za: - obsługę organizacyjno-administracyjną Członków Zarządu, w tym prowadzenie kalendarzy, organizacja posiedzeń, protokołowanie ich, organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, - obsługę organizacyjną Rady Nadzorczej Banku, - udział w procesie obiegu korespondencji, - przygotowywanie prezentacji, zestawień, raportów, korespondencji i innych dokumentów, - bieżąca współpraca ze wszystkimi komórkami Banku. Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia wyższego lub średniego; - wysokiej kultury osobistej, rozwiniętych umiejętności interpersonalnych; - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem; - umiejętności obsługi pakietu MS Office; - łatwości w nawiązywaniu kontaktów, otwartości i komunikatywności. Dodatkowe informacje pod nr tel. 914 - - lub 503 - - Prosimy o przesyłanie CV mailowo bądź na adres Banku ul. ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-09-20

Kierownik Regionalny Gryfino

Zakres obowiązków: *realizacja planów zadaniowych na terenie województwa Zachodniopomorskiego, *nadzór i motywowanie zespołu, * bieżące raportowanie. Wymagania: *doświadczenie na stanowisku kierowniczym mile widziane, * wielozadaniowość, *komunikatywność i terminowość, * gotowość do wyjazdów służbowych, * kreatywność i zaangażowanie, *znajomość MC Office, *prawo jazdy kat. B, znajomość topografii województwa będzie atutem. Oferujemy: * szkolenie, * samochód służbowy, * multimedia, * wysokie wynagrodzenie. CV prosimy przesyłać poprzez formularz strony . Skontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie.

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-08-21

Pracownik Administracyjno-biurowy Gryfino

NEST PALIWA to firma świadcząca usługi dla klientów biznesowych oraz klientów indywidualnych w branży paliw stałych. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów opałowych, takich jak węgiel, koks, miał węglowy oraz innych surowców energetycznych na przykład pellet, czy brykiet Rekord. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik biurowy Zakres obowiązków: - przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji, - obsługa poczty elektronicznej, - obsługa urządzeń biurowych, - kontakt z biurem rachunkowym i kontrahentami, - zestawianie zamówień artykułów biurowych. Od kandydatów oczekujemy: - prawo jazdy kat. B ! - mile widziane doświadczenie w sprzedaży, - mile widziane doświadczenie z obsługą komputera, - wykształcenie min. średnie. Oferujemy: - pozyskanie umiejętności nawiązywania kontaktów z klientami, - pozyskanie umiejętności tworzenia i segregowania dokumentacji biurowej, - pracę w sympatycznym zespole, - moż ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-09-12