Oferta Pracy » Gubin

Gubin

Opieka nad osobą po przebytym udarze Gubin

Opiekunka z zamieszkaniem do kobiety po udarze (61lat ). Osoba w miarę samodzielna.Do obowiązków zatrudnionej Pani należeć będzie: - codzienne spacery, przygotowanie lekkich posiłków , utrzymanie czystości w domu, zakupy. Pomoc przy wieczornej toalecie.Jest to praca stała, z zamieszkaniem i z wyżywieniem. Osoba zatrudniona ma swój pokój i swoją prywatność. Musi to być kobieta empatyczna, uczciwa, uprzejma, bez nałogów, zadbana, samodzielna z pozytywnym usposobieniem, lubiąca przyrodę, wycieczki,spacery i zwierzęta (w domu są trzy koty). Preferowane kobiety energiczne.

Region : Lubuskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-06-08

Gubin Specjalista Ds. Sprzedaży Aparatów Słuchowych Gubin

OPIS STANOWISKA: Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku po odbyciu specjalistycznych szkoleń, należeć będzie: - sprzedaż aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy, - doradztwo i dopasowywanie właściwych pomocy słuchowych dla pacjentów, - dbałość o ład i porządek w punkcie obsługi Klienta, - zewnętrzna promocja firmy. WYMAGANIA: - entuzjazm, otwartość i zaangażowanie w pracę, - nastawienie na wyniki, - solidność i umiejętności organizacyjne, - łatwość nawiązywania kontaktów, - doświadczenie w sprzedaży (przynajmniej 2 lata), - wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY atrakcyjne zarobki oraz motywujący system wynagrodzeń, możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy z profesjonalnym zespołem. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną. www.tjaudio

Region : Lubuskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-07-07

Specjalista Ds. Sprzedaży - Salon Optyczny Optyk Kierszniowski Zielona Góra

Optyk Kierszniowski to firma z ponad 30-letnią historią. A wszystko zaczęło się od malutkiej pracowni założonej w 1985 roku. Przez te wszystkie lata doskonaliliśmy warsztat, nieustannie powiększyliśmy ofertę, inwestowaliśmy w wiedzę. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę stylowych opraw, najwyższej jakości szkła i soczewki uznanych producentów, pomoce wzrokowe, a przede wszystkim wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów i doradców. Potencjalnym pracownikom zapewnimy pracę w firmie rodzinnej zorientowanej na ciągły rozwój i doskonalenie, dlatego poszukujemy osób chcących związać się na długo z naszą firmą, by mogli w pełni wykorzystać możliwości rozwoju które oferujemy. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Aktywna obsługa klienta Dbanie o odpowiedni dobór produktu do indywidualnych potrzeb klienta Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych Dbałość o ekspozycję produktów, wygląd oraz wizerunek salonu WYMAGANIA: DOBRA znajomość języka niemieckiego Doświadczenie w sprzedaży/ obsłud ...

Region : Lubuskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-03-21

Dam Prace Gubin

Zatrudnię Panią do opieki nad starszą osobą ( kobieta w wieku 86 lat).Czas pracy od Pon. do Soboty od 14:00-18.30. Zakres obowiązków to: opieka,gotowanie,sprzątanie,spacery i dotrzymywanie towarzystwa. Dojazd do miejsca pracy na własną rękę. Mile widziana znajomość języka niemieckiego,choć nie koniecznie. Wynagrodzenie w Euro. Szczegóły do uzgodnienia. Więcej informacji pod nr. tel.+486 - - Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

Region : Lubuskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-08-30