Oferta Pracy » Iwkowa

Iwkowa

Kierowca W Ruchu Międzynarodowym Iwkowa

Firma Krawczyk z siedzibą w Iwkowej zatrudni kierowcę w ruchu międzynarodowym. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - dogodny system pracy - możliwość rozwoju W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt pod numerem 697 - - lub 603 - -.

Region : Małopolskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-06-07

Przedstawiciel Handlowy / Opiekun Klienta Dębno Dębno

Opis stanowiska: • Prezentowanie i sprzedaż oferty handlowej klientom indywidualnym i biznesowym na terenie Gmin Dębno , Wojnicz, Wojnicz, Iwkowa, Czchów, • spotkania z klientami w biurze oraz poza Biurem Obsługi Klienta Wymagania: • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta • Prawo jazdy kat. B • Obsługa pakietu Office • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista Oferujemy: • Narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop) • Zatrudnienie na umowę o prace • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wyników • Wsparcie działu sprzedaży i marketingu Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na e-mail lub kontakt pod nr. telefonu

Region : Małopolskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-03-26

Spawacz ślusarz Tokarz Iwkowa

Witam poszukujemy ślusarza z dobra umiejętnością spawania metoda mig mag. Wynagrodzenie w zależności od umiejętności

Region : Małopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-03-31