Oferta Pracy » Jarosław

Jarosław

Specjalista ds. kadr i płac Jarosław

Opis stanowiska:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Prowadzenie i sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Sporządzanie rozliczeń, deklaracji ZUS,·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Z obowiązującymi regulacjami prawnymiWymagania:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Wykształcenie wyższe kierunkowe·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Biegła znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2019-06-04

Konsultant Ds. Rekrutacji - Staż Jarosław

Jarosławska Agencja Pośrednictwa Pracy OK JOB Sp. z o.o., wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 12732, poszukuje do swojego oddziału osoby na stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji- staż Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: •tworzenie oraz zamieszczanie ogłoszeń krajowych oraz zagranicznych, •administracja bazą kandydatów, •prowadzenie wywiadów rekrutacyjnych, •realizacja zleceń rekrutacyjnych, •tworzenie bazy klientów, •telemarketing ofertowy, •działania administracyjne. Aplikuj do nas jeśli: •jesteś osobą komunikatywną, •potrafisz pracować pod presją czasu, •sumiennie wykonujesz swoje obowiązki, •posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego, •posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta ( telemerketing) - nie jest to warunek konieczny, Oferujemy: •zatrudnienie na okres stażu. Docelowo podstawą zatrudnienia będzie umowa o pracę. •dostęp do najważniejszych narzędzi rekrutacyjnych, •możliwość rozwoju swo ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2016-08-30