Oferta Pracy » Jasło

Jasło

Sklep odzieżowy - magazynier - Jasło Jasło

Prosimy o składanie CV w sklepie (poniedziałek-piątek, 9:00-17:00, sobota 9:00-14:00) bądź wysyłanie drogą wiadomości przez serwis .nbsp;Każda osoba zainteresowana pracą w naszej firmie zostanie przyjęta na krótką rozmowę, podczas której odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.nbsp;Oferowane stanowisko to magazynier.nbsp;Wymagana jest dyspozycyjność od poniedziałku do soboty.nbsp;Oferujemy pracę od ręki, w młodym, sympatycznym zespole ;)nbsp;Adres:Dyskont Odzieżowy, ul. Jana Pawła II 39A, Jasło

Region : Podkarpackie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-08-24

Praca Kierowca-Magazynier Dob-Spaw Jasło Jasło

Zakres obowiązków: Rozładunek i załadunek towarów Przewóz towarów do klientów Dbałość o samochód Składowanie towarów wg. ustalonych zasad Dbałość o porządek w magazynie Wymagania: Uprawnienia operatora wózka widłowego – mile widziane Prawo jazdy kat. B Chęć do pracy i zaangażowanie Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole Oferujemy: ◾Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy ◾Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej ◾Możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji poprzez szkolenia ◾Niezbędne narzędzia pracy CV prosimy kierować na adres email podany w informacji

Region : Podkarpackie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-03-13

Zatrudnię Magazyniera Jasło

Obecnie, w związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier miejsce pracy: JASŁO Zakres obowiązków: - załadunek i rozładunek towarów na placu magazynowym - sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami - sprawdzanie zgodności wysyłek z dokumentami - dbanie o dobry stan techniczny wózka widłowego - dbanie o porządek na placu magazynowym Oczekiwania: Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy: - umiejętności obsługi wózka widłowego -prawo jazdy kategorii B - umiejętności pracy w zespole -dobrej organizacji pracy Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danyc ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-13

Magazynier /kierowca Jasło

Praca jako magazynier / kierowca KAT C. Osoba na tym stanowisku będzie przewozić towar. Ponadto pomoc przy rozładunku i układaniu towaru na magazynie. Praca na trzy zmiany. Oferowana pensja to 1500zł netto.- okres próbny 2 miesiące. Umowa o pracę po okresie próbnym 1700 netto + premia uznaniowa.

Region : Podkarpackie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-01