Oferta Pracy » Jasionka

Jasionka

Przedstawiciel handlowy (branża maszyn rolniczych) Rzeszów

nbsp;www.kisielagrotech nbsp;Firma Kisiel wiodący dostawca ciągników CASE IH, STEYRi maszyn rolniczych w południowo wschodniej Polsce. Poszukuje do swojego oddziału w Rzeszowie: nbsp;Przedstawiciel handlowy maszyn rolniczych Oferujemy: nbsp;stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę mobilną w atmosferze współpracy, przy wsparciu -doświadczonego i energicznego zespołu adekwatne narzędzia pracy – m.in. samochód, komputer, telefon, ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny. Opis stanowiska: budowanie sieci kontaktów z potencjalnymi klientami firmy, pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie, utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z klientami firmy, profesjonalną obsługę klientów na terenie swojego działania,przygotowywanie ofert handlowych, realizację założonych planów handlowych, Wymagania: Szukamy kandydata który:z pasją chciałby już lub ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-09-07

Agent wynajmu - Wypożyczalnia Samochodów Odkryj-Auto LOTNISKO Kraków Balice

W związku z rozwojem firmy Wypożyczalnia SamochodówOdkryj - Auto Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Agent wynajmu / kierowca w oddziale Kraków - lotnisko Balice.Podstawowy zakres obowiązków:nbsp;- obsługa klientów zgodnie ze standardami firmynbsp;- wydawanie oraz odbiory samochodów- dbanie o czystość samochodów oraz sprawdzanie stanu technicznego floty- relokacja samochodów między oddziałaminbsp;nbsp;Oczekiwania wobec kandydatów na stanowisko Agent Wynajmu:nbsp;- czynne prawa jazdy kategorii B,nbsp;- dyspozycyjność i komunikatywność- znajomość języka angielskiego będzie atutem i daje możliwości dalszego rozwoju w firmie- znajomość branży motoryzacyjnej- nienaganna aparycja oraz wysoka kultura osobista- wiedza z tematyki eksploatowania samochodów- mile widziane doświadczenie w obsłudze klientanbsp;Co Oferujemy:nbsp;- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,- pracę w zespole młodych, energicznych, otwartych ludzi,- zatrudnienie na umowę o prac ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-06-10

Praca osoba do prowadzenia magazynu Jasionka

Podstawowe obowiązki:nbsp;nbsp;Nadzorowanie i współuczestniczenie w poprawnej realizacji zadań związanych z przyjmowaniem, przygotowaniem i wydawaniem towarówProwadzenie i weryfikacja obowiązującej dokumentacji magazynowej (wystawianie faktur).Kontrolowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie stanów magazynowych.Nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych procedur oraz obowiązujących przepisów.Aktywne uczestnictwo w projektach wnbsp;zarządzanym obszarze magazynowym.Przygotowanie magazynu do inwentaryzacji.Koordynowanie pracy dla swojego zespołu.Czynne uczestnictwo w załadunku towarów.Przestrzeganie w podległym zespole przepisów p-poż i BHP.Wymagania:Wykształcenie minimum średnie.Doświadczenie w zarządzaniu zespołemZnajomość pakietu MS Office.Umiejętności kierowania ludźmi.Wysoko rozwinięte kompetencje komunikowania się i udzielania informacji zwrotnych.Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji.nbsp;

Region : Podkarpackie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-03-21

Mechanik Maszyn Rolniczych Jasionka

Poszukujemy osoby na stanowisko Mechanika Maszyn Rolniczych. Wymagania: Znajomość zagadnień mechaniki, hydrauliki, elektroniki,dyspozycyjnośćczynne prawo jazdy kat. Bdodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kat. C+EOferujemy:pracę w młodym zespole,możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia w kraju i zagranicąniezbędne narzędzia pracy, samochód, laptop, telefonmożliwość awansu.nbsp;CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres jasionka małpa kisiel.info lub przez .

Region : Podkarpackie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2019-03-16