Oferta Pracy » Kłobuck

Kłobuck

Kierowca kat.B transport międzynarowowy. Kłobuck

Oferujemy pracę dla kierowcy z kat.B.Transport międzynarodowy - kraje UE.Auto-roczny Renault Master , plandeka, kabina sypialna itd. Doświadczenie w pracy na tym stanowisku mile widziane. Praca 3x1. Po więcej informacji proszę dzwonić na nr.tel.: 792 - - , lub pisać na maila. Praca od zaraz.

Region : Śląskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2019-08-12

Mechanik w Firmie transportowej Kłobuck

Firma transportowa zatrudni mechanika do naprawy własnego taboru . Praca w Kłobucku .

Region : Śląskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2019-07-23

Kierowca Auto-transportera kraj Kłobuck

Opis stanowiska: kierowca autotransportera na trasach krajowych, każdy samochód jest indywidualnie przypisany do kierowcy, system pracy do uzgodnienia, Wymagania: karta kierowcy, aktualne badania lekarskie i psychotechniczne, mile widziane doświadczanie, odpowiedzialność, Oferujemy: umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie, wynagrodzenie na rękę od 4500 do 6500 zł. tel. 604 - - 660 - -

Region : Śląskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2019-04-10