Oferta Pracy » Kończyce Wielkie

Kończyce Wielkie

Konsultant ds. Wdrożeń Rozwiązań IT Trąbki Wielkie

Opis stanowiska:wykonywanie analiz biznesowych,projektowanie rozwiązań IT: systemy Workflow i Document Management System,konfigurowanie aplikacji biznesowych,uruchamianie i testowanie stworzonych rozwiązań,prowadzenie projektów wdrożeniowych.Wymagania:zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,zainteresowanie systemami informatycznymi,komunikatywność,znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiegoznajomość zapytań SQL, tworzenia logiki biznesowejOferujemy:współpracę z ciekawymi klientami segmentu dużych i średnich firm, we wszystkich branżach,pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w doświadczonym, ambitnym i otwartym zespole w Polsce i za granicą,możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami,szkolenia, stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju.nbsp;

Region : Pomorskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2019-08-16