Oferta Pracy » Kobiernice

Kobiernice

Magazynier Lewiatan Porąbka Kobiernice

Poszukujemy magazyniera, która zajmie się przyjmowaniem dostaw oraz utrzymywaniem porządku na magazynie do nowo powstałego sklepu spożywczego Lewiatan w Porąbce. Oferujemy szkolenie w zakresie wymagań na Twoim stanowisku pracy- przygotujemy Cię do sprawnego i efektywnego poruszania się po sklepie, pomożemy Ci zdobyć doświadczenie również w pierwszych krokach na rynku pracy. Oferujemy: • umowę o pracę • pracę w systemie dwuzmianowym • szkolenia • przyjazną atmosferę pracy Oczekujemy: • rzetelności i uczciwości • samodzielności Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli dobrowolnej zgody o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., po ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-09-23

Operator wózka widłowego Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozładunek materiałów dostarczanych do magazynu, Kontrolowanie stanu dostarczonych materiałów i przyjęcie fizyczne do magazynu, Przyjęcie towaru do systemu informatycznego, Umiejscowienie w sposób prawidłowy materiału w regałach, Kontrolowanie stanu opakowań znajdujących się na regałach, Wydawanie komponentów dla produkcji, Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne, Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych, Przygotowanie wysyłek do klientów i poddostawców, Obsługa wózka widłowego, WYMAGANIA: Uprawnienia na wózki widłowe , Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych Dyspozycyjność, gotowość do pracy na 3 zmiany, Umiejętność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w grupie, Zaangażowanie, obowiązkowość, dokładność, sumienność. FIRMA OFERUJE: Umowę o pracę na pełny etat Wynagrodzenie: podstawa + premie Karta Multisport Pakiet medyczny w cenie 1zł Ubezpieczenie grupowe Bogaty paki ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-03-14

Operator Wózka Widłowego Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozładunek materiałów dostarczanych do magazynu, Kontrolowanie stanu dostarczonych materiałów i przyjęcie fizyczne do magazynu, Przyjęcie towaru do systemu informatycznego, Umiejscowienie w sposób prawidłowy materiału w regałach, Kontrolowanie stanu opakowań znajdujących się na regałach, Wydawanie komponentów dla produkcji, Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne, Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych, Przygotowanie wysyłek do klientów i poddostawców, Obsługa wózka widłowego, WYMAGANIA: Uprawnienia na wózki widłowe , Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych Dyspozycyjność, gotowość do pracy na 3 zmiany, Umiejętność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w grupie, Zaangażowanie, obowiązkowość, dokładność, sumienność. FIRMA OFERUJE: Umowę o pracę na pełny etat Wynagrodzenie: podstawa + premie Karta Multisport Pakiet medyczny w cenie 1zł Ubezpieczenie grupowe Bogaty pakiet świadczeń socjalnych Dowóz pracowników: Andryc ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-08-10

Magazynier Lewiatan Porąbka Porąbka

Poszukujemy osoby, która zajmie się obsługą wykładaniem towaru w sklepie spożywczym Miejsce pracy: Czaniec lub Kobiernice, Porąbka Oczekujemy: • rzetelności i uczciwości • samodzielności Oferujemy: • umowę o pracę • pracę w systemie dwuzmianowym • szkolenia • przyjazną atmosferę pracy Mile widziane są również osobny ze stopniem niepełnosprawność. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail. Prosimy o umieszczenie na przesłanych dokumentach następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz 883)quot;.

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-03-26