Oferta Pracy » Kudrowice

Kudrowice

Przedstawiciel handlowy Kudrowice

nbsp;Główne zadania:Przygotowywanie ofert, zamówieńKontakt z dostawcamiTłumaczenie umów z języka angielskiegoKontakt z klientemnbsp;nbsp;Wymagany: nbsp;Biegła znajomość języka angielskiego,Prawo jazdy kat BUmiejętność nawiązywania nowych kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych,Umiejętność obsługi komputera (mile widziana znajomość programów graficznych),Umiejętność pracy zespole,Wysoka kultura osobista.Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskunbsp;Oferujemy: Stabilne zatrudnienieWynagrodzenie adekwatne do kwalifikacjiNarzędzia pracy nbsp;Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny) z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych

Region : Łódzkie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-04-08

Montażysta Kudrowice

Zatrudnimy mężczyzn do pracy przy montażu szklarni i kurtyn cieniujących. Praca na wysokościach i wyjazdach. Niezbędne prawo jazdy kat. B Kontakt telefoniczny 600 - -.

Region : Łódzkie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2018-08-01