Oferta Pracy » Legnica

Legnica

Specjalista ds. Obsługi Klienta Salon Play LEGNICA Legnica

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:• Identyfikacja potrzeb klienta,nbsp;• Obsługa klientów w salonie sprzedaży PLAY,nbsp;• Realizacja planów sprzedażynbsp;• Przestrzeganie obowiązujących standardównbsp;WYMAGANIA:• minimum średnie wykształcenie• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej• dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów• dyspozycyjność i elastyczność• orientacja na klienta• umiejętność pracy w zespolenbsp;ZAPEWNIAMY:• stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę• stałe wynagrodzenie• motywujący system premiowy• pracę w młodym i dynamicznym zespole• możliwość rozwoju zawodowego• profesjonalne i systematyczne szkolenianbsp;Bardzo proszę o zapoznanie się z informacją poniżej oraz wyrażenie zgody ( punkt 4) poprzez dosłanie zgody wraz z dokumentami aplikacyjnymi.nbsp;1.W związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym informujemy, iż Administratorem danych osobowych w zakresie ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-08-19

Zatrudnię sprzedawcę, doradcę klienta do sklepu STIGA w Legnicy Legnica

Zatrudnię sprzedawcę, doradcę klienta do serwisu kosiarek w Legnicy. Praca w Autoryzowanym serwisie wiodących producentów maszyn na rynku. Sprzedajemy części do: maszyn ogrodniczych, rolniczych, samochodów, motorów quadów i skuterów. Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia na jedną zmianę, w dynamicznie rozwijającej się firmie. Pełny etat. Umowa o prace. Pełny ZUS. Warunki płacowe do uzgodnienia na miejscu, zależne od umiejętności, może być nawet wyższe od deklarowanych. • przyuczenie do pracy przez doświadczonego pracownika • wypłata wynagrodzenia zawsze w terminie Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia) Praca w miłym zespole Doświadczenie w branży lub podobne będzie dodatkowym atutem

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-04-14

praca Legnica

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje osoby do pracy w Salonie Gier w Legnicy Oferujemy: - stabilną pracę - konkurencyjny system wynagrodzeń - wewnętrzne szkolenia - możliwość rozwoju Od kandydatów/-tek oczekujemy : - wysokiej kultury osobistej – obsługa klienta - umiejętności pracy w zespole - organizacji pracy własnej - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji - rozwiniętych umiejętności interpersonalnych - kreatywności oraz motywacji w osiąganiu celów Praca w systemie zmianowym. Cv proszę przesyłać poprzez . Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/tkami.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-02-16