Oferta Pracy » Małomice

Małomice

Automatyk Małomice

Automatyk Zakres obowiązków Automatyka: •Analizowanie problemów linii produkcyjnej •Usuwanie awarii i podejmowanie działań prewencyjnych na liniach produkcyjnych •Przeprowadzanie modyfikacji, w tym rozbudowa szaf sterowniczych •Tworzenie nowego oprogramowania do maszyn Wymagania: •Umiejętność programowania PLC, Siemens, •Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów automatyki i elektryki, •Uprawnienia elektryczne – warunek konieczny, •Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, •Dyspozycyjność (praca w systemie 3 zmianowym ), •Chęci do pracy, •Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane Oferujemy: •Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, pełny etat) w prężnie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży, •Wdrożenie na stanowisko pracy, •Atrakcyjny system premiowania, •Atrakcyjny pakiet benefitów, •Wynagrodzenie płatne zawsze na czas, •Możliwość rozwoju zawodowego !!! Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV mailowo ...

Region : Lubuskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-09-25

Praca Chichy

Zakład drzewny w Janowcu poszukuje kandydatów do pracy, na stanowiska - operator pilarek do drewna - monter wyrobów z drewna z możliwością przyuczenia. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne od zaangażowania. Zatrudniamy również kobiety Dla obco krajowców możliwość zakwaterowania. Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 601 - - lub osobiście w zakładzie . Miejsce pracy Janowiec gm. Małomice

Region : Lubuskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-06-24