Oferta Pracy » Magierowa Wola

Magierowa Wola

Kierownik Placówki Bankowej Zduńska Wola

Zakres obowiązków:•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;sprzedaż produktów bankowych,•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;realizacja założonych planów sprzedażowych,•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.nbsp;Oczekiwania:•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;umiejętność budowania długofalowych relacji,•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;umiejętność pracy pod presją czasu,•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki związane z finansami i ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-08-22

Księgowa/Księgowy Warszawa

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego klienta, popularnej firmy produkującej wyroby mleczne poszukujemy osób na stanowisko Księgowego: Księgowa/Księgowy Zakres obowiązków: • Raportowanie aktywów trwałych • Raportowanie transakcji między firmowej dla AP i AR • Wsparcie w audycie wewnętrznym • Współpraca z partnerami handlowymi • Kontrola płatności (wysokość zaległości, terminowość opłat) Wymagania: • Wykształcenie wyższe z zakresu Finansów i Rachunkowości • Doświadczenie w pracy w księgowości - min. 1 rok • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 • Dobra znajomość systemów ERP (SAP lub Navision) oraz MS Excel • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne Oferujemy: • Umowa o pracę • Zatrudnienie na okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia) • Pełen etat (pon - pt) • Wynagrodzenie - 6000 - 7000 brutto miesięcznie • Miła i przyjazna atmosfera pracy • Profesjonalne ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-05-20