Oferta Pracy » Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Specjalista ds. sprzedaży Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska: • Kontakt telefoniczny , mailowy i bezpośredni z klientami • Sporządzanie raportów z wykonywanych działań • Nawiązywanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientami • Realizacja założonych planów sprzedażowych Wymagania: • dobra obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych (Word,Excel) • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość w prowadzeniu rozmów z klientami • nastawienie na realizację zadań • samodzielność, terminowość, skrupulatność, • punktualność • doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem Oferujemy: • Umowa o pracę • Szkolenia produktowe • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa +prowizja) * Telefon służbowy * Możliwość awansu • Przyjazna atmosfera pracy Zapraszamy do składania aplikacji.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-09-06

Reprezentant Handlowy Operatora - Opiekun Klienta FTTH Tomaszów Mazowiecki

We współpracy z ogólnopolskim operatorem telekomunikacyjnym, rozwijającym sukcesywnie sieć światłowodową na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolic poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Reprezentant handlowy - opiekun klienta Do zadań pracownika należy pozyskiwanie nowych klientów i obsługa obecnych na terenie objętym inwestycją operatora. Poszukujemy osób: - pewnych siebie, ambitnych i komunikatywnych - dyspozycyjnych - chętnie podejmujących wyzwania - lubiących kontakt z klientem - nastawionych na realizację celu - z doświadczeniem w pracy z klientem Oferujemy: - współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku - pakiet szkoleń oraz program wdrożeniowy - umowę agencyjną - wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników - wyłączność pracy na określonym terenie - elastyczny czas pracy i swobodę działania - dostęp do bazy klientów Wyślij do nas na swoje CV przez opcję: Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-03-23