Oferta Pracy » Mikołów

Mikołów

Marketingowiec Mikołów

Zakres obowiązków: -realizacja kampanii reklamowych oraz działań związanych z promocją przedsiębiorstwa -rozpoznawanie potrzeb klientów i analiza rynku, -ocena i analiza konkurencji, -obsługą mediów społecznościowych-obsługa strony internetowej -współpracą z agencjami reklamowymi, -kształtowanie dobrego wizerunku firmy-wspieranie pracy działu handlowego. Wymagania: -wysoka kreatywność,-pomysłowość, -myślenie analityczne, -komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne, -doskonała organizacja czasu pracy, -odpowiedzialność za powierzone zadania, -motywacja, zaangażowanie i konsekwencja -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: -ciekawą pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie, -miła atmosfery pracy, -stały system wynagradzania, możliwość uczestnictwa w szkoleniach -podnoszących kwalifikacje -niezbędne narzędzia do realizacji zadań (telefon, sa ...

Region : Śląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-03-09