Oferta Pracy » Mikołajki

Mikołajki

Sala Zabaw Krynica - praca !!! Krynica-Zdrój

Nowa sala zabaw w Krynicy.Firma działająca w branży usług dla rodziców z dziećmi z trzynastoletnim doświadczeniem, zatrudni odpowiedzialną i uczciwą Panią na stanowisko pracownik w sali zabaw. nbsp;Oferujemy:Pracę na umowę o pracę.Elastyczne godziny pracy.Pracę w twórczym środowisku umożliwiającym stały rozwój.Atrakcyjne warunki pracy w nowo otwartej Sali Zabaw.Miłą atmosferę pracy w młodym zespole..Oferujemy wysokie wynagrodzenie w formie pensji podstawowej oraz premii. Zapewniamy szkolenie i wsparcie na każdym etapie pracy. Obowiązki; Obsługa urządzeń: kasy fiskalnej, terminala, kontrola czasu pobytu dziecka wg karty wstępu, obsługa urządzeń gastronomicznych np. expres do kawy, wyparzarka itp. Obsługa zaplecza kawiarnianego ( kawa, herbata,przestrzeganie ogólnych zasad higieny) Dbałość oraz kontrola czystości Sali Zabaw. Kontrola bezpieczeństwa konstrukcji zabawowej (tzw. Małpi Gaj) oraz pozostałych elementów wyposażenia Sali Zabaw. Przygotowywanie przyjęć urodzino ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-07-25

Sprzedawca W Sklepie Masarniczym- Mikołajki Pomorskie/Prabuty Mikołajki Pomorskie

Zakład Mięsny Kawscy jest stabilną i rozwojową firmą. Na rynku istnieje już ponad 27 lat. Wyróżniają Nas najwyższej jakości surowce pochodzące od lokalnych dostawców. Nad Naszą marką pracują wykwalifikowani pracownicy. Ich doświadczenie i zaangażowanie w pracę tworzą Nasz sukces. Jeśli chcesz dołączyć do Naszego Zespołu – Zapraszamy Cię! Więcej informacji o firmie na stronie www.nkawski Dołącz do Nas jako: SPRZEDAWCA Miejsce pracy: Mikołajki Pomorskie/Prabuty Do Twoich zadań należeć będzie: * sprzedaż oraz promocja produktów firmy, * obsługa klienta zgodnie ze standardami Naszej firmy, * przyjmowanie i ważenie dostarczanego towaru, * dbanie o świeżość i właściwą ekspozycję towarów, * utrzymywanie czystości sklepu oraz zaplecza. Wymagania: * książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, * otwartość i komunikatywność połączone z wysoką kulturą osobistą, * silna motywacja do realizacji wyznaczonych zadań, * doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferuje ...

Region : Pomorskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-03-20

Mikołajki- Sprzedawca Do Sklepu Mikołajki

Zatrudnię na stałe dziewczynę do pracy w sklepie odzieżowym na stanowisko sprzedawca. Oczekuje zaangażowania i chęci do stałej współpracy. Oferuje STAŁE zatrudnienie oraz terminowe wynagrodzenie. Sklep znajduje się w Mikołajkach. Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV ze zdjęciem.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-05-14

Kierownik Sklepu LEWIATAN - Mikołajki Mikołajki

Zadania: •zarządzanie personelem •współpraca z dostawcami •sprzedaż •realizacja założeń firmy Wymagania: •Wykształcenie wyższe •Min. 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku •Znajomość obsługi komputera •Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów •Umiejętność planowania i organizacji pracy •Rzetelność i uczciwość •Dyspozycyjność Oferujemy: •Stabilne zatrudnienie •Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku •Możliwości rozwoju Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv drogą mailową.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-08-31