Oferta Pracy » Mory

Mory

Pracownik administracyjno-biurowy Warszawa

Firma z branży informatycznej o stabilnej pozycji rynkowejnbsp;zatrudni w Warszawie (Bemowo),osobę na stanowisko:Pracownik administracyjno-biurowynbsp;Do obowiązków należy: prowadzenie sekretariatu firmy,nbsp;obsługa recepcyjna gości,nbsp;przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek, wsparcie pracy działu logistyki, serwisu i marketingu, inne zlecone prace biurowe.nbsp;Poszukujemy osób:nbsp;pracowitych, kreatywnych,nbsp;rzetelnych, sumiennych, odpowiedzialnych, komunikatywnych, chcących się rozwijać oraz związać z firmą na dłużej.nbsp;Oczekujemy:nbsp;wykształcenia wyższego,umiejętności posługiwania się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, Word), wysokiej kultury osobistej. Mile widziane prawo jazdy kategorii B i znajomość języka angielskiego.nbsp;Oferujemy: Umowę o pracę, pakiet socjalny (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport) niezbędne narzędzia pracy, miłą atmosferę w młodym zespole, szansę rozwoju, uczciwe wynagrodzenie.nbsp;Możesz nas znaleźć na Facebo ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-08-29

Młodszy Specjalista Ds Logistyki / Specjalista Ds Logistyki Warszawa

Firma z branży IT o stabilnej pozycji rynkowej zatrudni w Warszawie (Bemowo) pracowników na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. logistyki / Specjalista ds. logistyki Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie pracy działu logistyki: planowanie i kontrolę dostaw/wysyłek, zamawianie towarów, planowanie transportu, nadzór nad realizacją zamówień klientów, obsługę klienta, przygotowanie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu magazynowo – księgowego, współpracę z firmami kurierskimi i inne. Praca stacjonarna w warszawskiej siedzibie firmy. Wymagania: Dokładność, sumienność, chęć uczenia się oraz podnoszenia swoich kwalifikacji, wysoka kultura osobista, zaangażowania w pracę. Dodatkowym atutem będzie: Znajomość języka angielskiego, wykształcenie wyższe, , prawo jazdy kat B, doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z logistyką Oferujemy: Umowę o pracę, pakiet socjalny, szkolenia, szanse rozwoju, bardzo dobre warunki ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-08-13

Pracownik Biurowy Działu Obsługi Klienta Warszawa

Opis stanowiska: Sporządzanie wycen i ofert. Kontakt telefoniczny z klientem. Aktywności wspierane przez system CRM. Fakturowanie. Praca głównie stacjonarna w warszawskiej siedzibie firmy. Wymagania: Łatwość nawiązywania kontaktów, przebojowość, dokładność, sumienność, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji. Dodatkowym atutem będzie: Znajomość języka angielskiego, wykształcenie wyższe, doświadczenie w sprzedaży lub administracji, zainteresowanie branżą nowoczesnych technologii, prawo jazdy kat B. Oferujemy: Umowę o pracę, pakiet socjalny, szkolenia produktowe i sprzedażowe, szanse rozwoju, bardzo dobre warunki pracy. Prosimy o zamieszczenie w CV formuły: Niniejszym przyjmuję do wiadomości iż Administratorem moich danych osobowych jest Kreski sp. j. z siedzibą w Warszawie ul. Mory 12. Moje dane osobowe przetwarzane będą w rekrutacji na wskazane stanowisko na podstawie udzielonej zgody. Udzielona zgoda dotyczy również rekrutacji na inne stanowiska, dla których Kreski ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-07-16