Oferta Pracy » Murowana Goślina

Murowana Goślina

Tesco Murowana Goślina, Lider zmiany Warszawa

Twoje zadania:nbsp; Prowadzenie zmiany w sklepie dostarczając naszym klientom wysokie standardy obsługi. Zapewnienie odpowiedniej obsługi na kasach, rozdzielanie zadań w sklepie i magazynie. Zapewnienie dostępności i prawidłowej ekspozycji towaru na terenie sklepu.nbsp; Wymagania: Podstawowa znajomość komputera Umiejętności komunikacyjne Umiejętność korzystania z pakietu MS Office Zorientowanie na klienta Doświadczenie w kierowaniu zmianąZnajomość zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Znajomość zasad prawidłowej ekspozycji produktów Znajomość zasad zgodności cenowej Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjachnbsp; Oferujemy: Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęSzeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych) Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy Elastyczne godziny pra ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2019-03-11

Doradca Klienta - Murowana Goślina Murowana Goślina

Twoje zadania • Obsługa klienta na najwyższym poziomie z wykorzystaniem zasad aktywnej sprzedaży • Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej oraz podawanie towaru zgodnie z zamówieniem • Towarowanie stoiska zapewniające dostępność i prawidłową ekspozycję produktów zgodnie ze standardem firmy • Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar (w przypadku nieznajomości obsługi kasy fiskalnej oferujemy pakiet szkoleń) • Praca może odbywać się w systemie zmianowym • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy Wymagania • Zaangażowanie w pracę • Umiejętność pracy w zespole • Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta • Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów Oferujemy • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy • Elastyczne godziny pracy • Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowi ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2018-07-12