Oferta Pracy » Murowana Goślina

Murowana Goślina

Magazynier – pracownik magazynu Murowana Goślina

Magazynier – pracownik magazynunbsp;Miejsce pracy: Murowana Goślina nbsp;Do zadań osoby na tym stanowisku należy:nbsp;1.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Załadunek i rozładunek transportów.2.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Kompletowanie zamówień.3.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Przyjmowanie i wydawanie towaru.4.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Dbanie o porządek na stanowisku pracy.Oferujemy:1.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Zatrudnienie w oparci o umowę o pracę.2.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Wynagrodzenie podstawowe nbsp;+ nbsp;premia .3.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Praca w godzinach od 8.00 do 16.00.4.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Praca od poniedziałku do piątku.nbsp;Wymagamy:1.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Dojazd we własnym zakresie.2.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Brak przeciwskazań do pracy fizycznej.3.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.4.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane.nbsp;Uprzejmie prosimy o zapoznan ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-08-13

Tesco Murowana Goślina, Lider zmiany Warszawa

Twoje zadania:nbsp; Prowadzenie zmiany w sklepie dostarczając naszym klientom wysokie standardy obsługi. Zapewnienie odpowiedniej obsługi na kasach, rozdzielanie zadań w sklepie i magazynie. Zapewnienie dostępności i prawidłowej ekspozycji towaru na terenie sklepu.nbsp; Wymagania: Podstawowa znajomość komputera Umiejętności komunikacyjne Umiejętność korzystania z pakietu MS Office Zorientowanie na klienta Doświadczenie w kierowaniu zmianąZnajomość zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Znajomość zasad prawidłowej ekspozycji produktów Znajomość zasad zgodności cenowej Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjachnbsp; Oferujemy: Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęSzeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych) Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy Elastyczne godziny pra ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2019-03-11