Oferta Pracy » Niepołomice

Niepołomice

Doradca Klienta Niepołomice

Zakres obowiązków:nbsp;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Obsługa klientów firmy poprzez badanie i rozumienie potrzeb oraz wsparcie w wyborze optymalnych rozwiązań dla klientów·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Doradzanie, inspirowanie oraz aktywna kompleksowa obsługa klienta ·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Opracowywanie i przygotowywanie ofert dla klientów·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Opieka posprzedażowa oraz dbanie o satysfakcje klientów·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Współpraca i skuteczny kontakt z pracownikami usług montażowych·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Budowanie wizerunku Salonu oraz dbanie o ekspozycję produktównbsp;nbsp;nbsp;Wymagania:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Praktyczna znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Wykształcenie minimum średnie·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Umiejętność nawiązania i utrzymania relacji z klientami·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Efektywność i sprawność w realizacji powierzonych prac oraz ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-04-19

Dyspozytor W Firmie Transportowej Niepołomice

Praca dla mieszkańca Niepołomic (k/ Krakowa) lub najbliższej okolicy. Amerykańska firma transportowa poszukuje dyspozytora, zarobki 8-12 tyś zł brutto miesięcznie, dobry angielski wymagany. Doświadczenie mile widziane ale niekonieczne. Chętni muszą być gotowi na pracę w nietypowych godzinach, być może w weekendy. Około 45-60 godzin tygodniowo. Niepalący.

Region : Małopolskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-08-26

Obsługa Klienta Mrówka Niepołomice Niepołomice

Market Budowlany MRÓWKA w Niepołomicach zatrudni osobę na stanowiska : Magazynier , Obsługa Klienta, Dział narzędzi , Dział Drzwi - podłogi panelowe. Poszukujemy osób: - lubiących kontakt z klientem, - mile widziane doświadczenie w sprzedaży detalicznej, -posiadających energię i chęć do pracy, komunikatywnych z umiejętnością pracy w zespole Oferujemy: -pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę, -możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia -pracę w zespole ludzi z pasją i życzliwej atmosferze, - przyjazną atmosferę w pracy. - atrakcyjny system wynagrodzeń, Wykonywane prace będą zależne od zajmowanego stanowiska . Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z podaniem stanowiska w tytule wiadomości na adres: biuro[at]dorbud Na dokumentach prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danyc ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-07-25

Zatrudnie Panią W Niepołomicach Niepołomice

Zatrudnię panią w Niepołomicach do obsługi punktu bukmacherskiego oraz lombardowego. Wymagane zaświadczenie o niekaralności oraz obsługa komputera. Praca dla pań w wieku 20-60 . Osoby chętne proszone o składanie Cv, praca od zaraz.

Region : Małopolskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-03-15

Operator Bazy Monitorowania Alarmów (Niepołomice) Niepołomice

Firma KONTAKT Ochrona poszukuje na stanowisko : operator bazy monitorowania. Naszą ofertę pracy kierujemy głównie do dziewczyn posiadających status studenta,zamieszkałych na terenie gmin Niepołomice,Kłaj lub Gdów. Miejscem pracy będzie nasza siedziba w Niepołomicach przy ul.Grunwaldzkiej. W obowiązkach będzie m.in obsługa komputera, odbieranie telefonów oraz dysponowanie grupami interwencyjnymi. Zapewniamy przeszkolenie przed rozpoczęciem wykonywania obowiązków. Grafik pracy będzie tak układany aby pozwalał na uczęszczanie na uczelnię Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV

Region : Małopolskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-09