Oferta Pracy » Nisko

Nisko

Wykładanie towaru Tesco Nisko Nisko

Zadania: - Wykładanie towaru w hipermarketach - Raportowanie Wymagania: - Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, iż w każdej chwili mogę cofnąć zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jednocześnie informujemy, iż: 1.Administrator Danych: Administratorem Twoich danych osobowych jest ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18, telefon: 224 - - , strona internetowa: www.asmsalesforce (dalej: „my”). 2.Cel i podstawa przetwarzania: Twoje dane osobowe przetwarza ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2019-09-11

Wykładanie Towaru - Nisko Nisko

Agencja rekrutacyjna poszukuje kandydatów na stanowisko: Merchandisera, którego głównym obowiązkiem będzie wykładanie i eksponowanie towarów Naszego Klienta Miejsce pracy: Nisko Oczekiwania: • dokładanie towaru • aktualna książeczka sanepidowska • dbanie o ekspozycję • dyspozycyjność 3 razy w tyg. Oferujemy: • umowę zlecenie • stawka: 13,70zł /h Zainteresowane osoby, prosimy o przysyłanie CV. Odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, iż w każdej chwili mogę cofnąć zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jednocześnie in ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2018-06-19

Prace Instalatorskie Student Na Wakacje Wrocław

Witam , poszukuje pracowników do prac związanych z budową systemów nisko prądowych takich jak telewizja przemysłowa, systemy wykrywania pożaru, systemy oddymiania.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2017-06-04