Oferta Pracy » Ołtarzew

Ołtarzew

Pracownik Działu Handlowego Ołtarzew

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO– Fakturzystka/a Wymagania : • Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych • Znajomość pakietu MS Office oraz programów handlowo/magazynowo/księgowych • Doświadczenie w pracy na stanowisku Obsługa Klienta- Fakturzystka/a • Umiejętność organizowania własnej pracy •Umiejętność analitycznego myślenia, oraz samodzielnego rozwiązywania problemów • Operatywność , zaangażowanie i dynamika w działaniu • Dokładność oraz terminowość Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w firmie o uregulowanej pozycji na rynku, • Możliwość awansu w ramach struktury firmy • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-08-06

Młodszy Specjalista Ds. Logistyki Ołtarzew

Dynamicznie rozwijająca się firma międzynarodowa, zajmująca się sprzedażą online profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu oraz specjalistycznej pielęgnacji twarzy i ciała poszukuje kandydatów na stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA DS. LOGISTYKI Opis stanowiska: - kompleksowa obsługa zleceń wysyłkowych w transporcie międzynarodowym oraz krajowym, - koordynacja i monitorowanie procesu wysyłki, - współpraca z firmami transportowymi oraz agencjami celnymi - nadzór nad prawidłowością dokumentacji - tworzenie codziennego raportu wysyłek - kompleksowa obsługa ewentualny reklamacji - realizacja bieżących zadań, zleconych przez przełożonego Wymagania: - znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową – warunek konieczny - mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie logistyki oraz doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku - wiedza z zakresu spedycji, gospodarki magazynowej, procesów ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-08-18

Ołtarzew - Wprowadzanie Danych/proste Prace Biurowe Ołtarzew

Firma Beetsma Sp. z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen amp; Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Głównym profilem naszej działalności jest pośrednictwo pracy stałej i tymczasowej w Polsce oraz za granicą. W trakcie wieloletniej obecności na rynku nawiązaliśmy owocną współpracę z firmami produkcyjnymi na obszarze Polski oraz Holandii. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla Ołtarzew - Wprowadzanie danych/proste prace biurowe Prace polegają na wprowadzaniu danych z dokumentów papierowych do komputera, naklejanie naklejki - skanowanie naklejki.  Wymagamy: - dyspozycyjności do pracy pon-ptk 8-16 - sprawnej obsługi komputera - rzetelności i skrupulatnego wykonywania obowiązków Oferujemy: - Umowa zlecenie  - Szkolenie wdrażające - Możliwość związania się z firmą na dłużej

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-08-01

Firma Alex-moda Sp. Z O.o. Zatrudni Pracownika Działu Handlowego Ołtarzew

Pracownik działu obsługi klienta Podstawowe wymagania; - doświadczenie w pracy w dziale handlowym - znajomość obiegu dokumentów - wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych - co najmniej dobra znajomość programów MS Excel, Word - dodatkowym atutem będzie znajomość Języka angielskiego Podstawowe obowiązki; - telefoniczna obsługa klientów - fakturowanie - przygotowywanie towaru do wysyłki - współpraca z kurierami - obsługa reklamacji - windykacja należności Oferujemy; stabilne warunki zatrudnienia poniedziałek-piątek w godzinach 8-16 pozytywną atmosferę pracy w niewielkiej rodzinnej firmie wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania CV prosimy przesyłać tylko mailem ew. informacje telefoniczne 607 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-11-15

Asystentka Biura/ Pomoc Księgowej Ołtarzew

Opis stanowiska pracy: •Pełna obsługa administracyjna biura, nadzór nad dokumentacją i zapewnienie jej prawidłowego obiegu – (firma -biuro księgowe) •Obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej, •Dbanie o stan przestrzeni biurowej (zamawianie artykułów biurowych, kuriera, umawianie spotkań, obsługa gości), •Poprawne i terminowe wprowadzanie danych do systemu, •Segregowanie i archiwizacja dokumentów, •Ścisła współpraca z Zarządem oraz pozostałymi jednostkami biznesowymi firmy, •Wysyłka listów oraz dokumentów do klientów spółki, •Inne prace biurowe i asystenckie zlecone przez Przełożonego. •pomoc przy bieżącej obsłudze finansowo-księgowej spółki. Wymagania: •Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych, •Znajomość pakietu MS Office oraz programów handlowo/magazynowo/księgowych •Doświadczenie w pracy w księgowości znajomość obiegu dokumentów, magazynowych handlowych, kasowych bankowych itp. •Umiejętność organizowania pracy własnej, •Umiejętność analitycznego myśl ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2016-09-12