Oferta Pracy » Ołtarzew

Ołtarzew

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej Ołtarzew Warszawa

Firma zatrudni kwalifikowanych pracowników ochrony do obiektu stacjonarnego, biurowego na terenie Ołtarzewa.nbsp;Zatrudnienie na umowę o pracęSystem pracy 24/48nbsp;Osoby zainteresowane proszone są o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu 791 - - .

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-09-11

Praca w OCHRONIE - Pruszków, Moszna, Pęcice, Ołtarzew, Duchnice. Pruszków

Poszukiwana osoba na stanowisko Dowódcy Zmiany, Pracownik Ochrony.nbsp;Zakres obowiązków:- obchody obiektu- monitorowanie obiektu- wypisywanie przepustek.nbsp; Wymagania:- chęć do pracy- niekaralność- odpowiedzialność- dyspozycyjność- podstawowa znajomość obsługi komputera będzie dodatkowym atutem.nbsp;nbsp; Oferujemy:- elastyczny grafik- miła atmosfera- umowa o pracę lub zlecenienbsp;Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny w godzinach 9:00-17:00.nbsp;Tel: 667 - - nbsp;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-03-12

Pracownik Ochrony - Nadarzyn, Pruszków, Moszna, Ołtarzew, Ożarów Pruszków

Zakres obowiązków: - ochrona obiektów logistycznych, produkcyjnych. Wymagane: - niekaralność. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość awansu. OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM 667 - -.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-04-13

PT.Pracownik Ochrony Na Magazyn Ołtarzew

Zatrudnię pracownika ochrony do magazynu logistycznego w Ołtarzewie. System pracy 24/48 Stawka 13 PLN brutto. Tel 601 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-11-07

Pracownik Ochrony (Hali) – Ołtarzew Ożarów Mazowiecki

Poszukujemy Pracowników Ochrony z Pruszkowa, Piastowa, Błonia, Ożarowa Maz. i okolic do pracy w Ołtarzewie. Opis stanowiska: - patrolowanie terenu, - ochrona osób i mienia, - obserwacja obiektu. Wymagania: - niekaralność, - dyspozycyjność, - podstawowa znajomość obsługi komputera - sumienność i obowiązkowość. Oferujemy: - umowę z pełną składką ZUS, - atrakcyjne wynagrodzenie, - stabilne warunki zatrudnienia. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 667 - - lub o przesłanie CV za pomocą portalu. Prosimy o dopisanie klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).quot;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-10-23