Oferta Pracy » Okuniew

Okuniew

Operator Plotera CNC Okuniew

Zadania podstawowe: •obsługa plotera CNC trzy osiowego (wycinanie płyt akrylowych) •kontrola jakości wykonanych detali •pilnowanie realizacji planów produkcyjnych •okresowa konserwacja maszyny •dbałość o należyty stan obsługiwanej maszyny Obowiązki dodatkowe: •kontrola zużycia materiałów produkcyjnych •utrzymanie porządku na stanowisku pracy Podstawowe wymagania: •wykształcenie techniczne •biegła obsługa komputera •łatwość przyswajania wiedzy •umiejętność organizacji pracy w zespole •znajomość rysunku technicznego •rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie Mile widziane: •znajomość oprogramowania: AutoCAD; CorelDRAW •podstawowa znajomość tworzyw sztucznych •mile widziane doświadczenie w branży obróbki tworzyw sztucznych •zdolności manualne •gotowość do pracy dwuzmianowej OFERUJEMY: •zatrudnienie na podstawie umowy o pracę •stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie •przyjazne środowisko pracy •atrakcyjne wynagrodzenie, ad ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2016-09-08

Pracownik Produkcji Okuniew

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy w Okuniewie (koło Sulejówka) na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI Zakres obowiązków: Prace pomocnicze na produkcji Pakowanie produktów Etykietowanie produktów Oczekiwania: Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji materiałów reklamowych z tworzyw sztucznych Skrupulatność, dyspozycyjność.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2016-08-30