Oferta Pracy » Olecko

Olecko

Magazynier / praca w magazynie Olecko

Magazynier Opis stanowiska: -Praca w magazynie, współpraca z pozostałymi osobami pracującymi na dziale -Przyjmowanie dostaw na magazyn -Przygotowywanie -Przygotowywanie i wydawanie z magazynu komponentów do produkcji -Pakowanie paczek do wysyłki -Utrzymywanie porządku na regałach magazynowych -Pozostałe prace związane z ruchem magazynowym Wymagania: -Prawo jazdy kat. B -Wykształcenie średnie -Zapał i chęć do pracy Oferujemy: -Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę -Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego - Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku CV nazwane imieniem i nazwiskiem prosimy wysłać w odpowiedzi na to ogłoszenie. Istnieje możliwość dostarczenia swojego CV do biura firmy Adriatica, przy ulicy Gołdapskiej 31, Olecko (naprzeciwko Biedronki). Osoby, które zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu rekrutacji, otrzymają odpowiedź telefoniczną, w której zost ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-06-13

Magazynier Delikatesy Centrum Olecko Olecko

Delikatesy Centrum ogólnopolska sieć sklepów spożywczych z ponad 14 letnią tradycją. Zapewniamy naszym Klientom w całym kraju najwyższą jakość obsługi klienta oraz szeroki wybór asortymentu. Obecnie do sklepu w Olecku poszukujemy kandydatów/ek na powyższe stanowisko. Pracownik/ca Stoiska Mięso - Wędliny MAGAZYNIER Miejsce pracy: Olecko Zadania: - Zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu - Zarządzanie gospodarką magazynową produktów gotowych - Transport materiałów, wyrobów, przedmiotów i produktów gotowych za pomocą wózka akumulatorowego lub innych urządzeń magazynowych - Komplementacja dostaw Wymagania: - Umiejętność pracy w zespole - Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Zaangażowanie, odpowiedzialność i uczciwość - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Idealny Kandydat powinien: posiadać energię oraz chęć do pracy i nauki; posiadać podstawową znajomość obsługi komputera; mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym samoobsług ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-06