Oferta Pracy » Olszana

Olszana

Praca Olszana - Operator Maszyn I Urządzeń - Operator Wózka Widłowego Olszana

Operator maszyn i urządzeń - Operator Wózka Widłowego Miejsce pracy SGPOiW „Owoc Łącki” Zakład Przetwórstwa Owoców w Olszanie Główne zadania: •Obsługa maszyn i urządzeń linii do produkcyjnej •Rozładowanie i przeładowanie towarów Profil Kandydata: •Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych - mile widziane •Umiejętność pracy w zespole •Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane •Uczciwość, sumienność, punktualność Kandydatom oferujemy: •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, •Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Region : Małopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-08-09

PILNE!!! Magazynier/Operator Wózka Widłowego. Olszana

PILNIE ZATRUDNIĘ osobę na stanowisko MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO. * Praca od zaraz * Atrakcyjne zarobki * Umowa o pracę na pełen etat * Miła atmosfera Miejsce pracy: OLSZANA gm. Podegrodzie Tel. kontaktowy 184 - -

Region : Małopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-05-02

Kierowcy C+E Kraj 6.000 Zł Olszana

Zatrudnie kierowcę kat C+E Jazda po kraju firanka Aktualne badania lekarskie. Baza firmy -Olszana gmina Podegrodzie

Region : Małopolskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2017-11-07

Kierownik Utrzymania Ruchu Olszana

Zakres obowiązków: •Odpowiedzialność za utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn, urządzeń a tym samym utrzymanie ciągłości produkcji. •Nadzór nad realizacją planów przeglądów, napraw oraz konserwacji urządzeń. •Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej. •Działania prewencyjne. •Praca w systemie zmianowym. Wymagania: •Wykształcenie techniczne. •Doświadczenie w naprawie maszyn i urządzeń. •Duża samodzielność pracy, dokładność i sumienność. •Znajomość elektroniki, elektryki, automatyki przemysłowej oraz pneumatyki. •Znajomość MS Office, Internet. Oferujemy: •Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. •Długotrwałą współpracę. •Wynagrodzenie na poziomie uzależnionym od stanu wiedzy, postępów w jej przyswajaniu i jej praktycznym zastosowaniu. Zainteresowanie osoby prosimy o przesyłacie aplikacji na adres e-mail lub na adres firmy 33-390 Łącko 761. W aplikacji proszę o odpisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawa ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-01-24