Oferta Pracy » Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski

Praca Orlen Gorzów ul. Podmiejska Gorzów Wielkopolski

Pracownik Obsługi Klienta PKN ORLENnbsp;Rozglądasz się za nowymi możliwościami? Szukasz pierwszej pracy lub dodatkowego zarobku w czasie studiów? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy osiągnąć go wspólnie!nbsp;Kogo szukamy?-nbsp;osoby odpowiedzialnej;-nbsp;angażującą się w pracy;-nbsp;osoby energicznej,-nbsp;z pozytywnym nastawieniem do ludzi.nbsp;Czego wymagamy?-nbsp;pozytywnego nastawienia do pracy i klientów;-nbsp;wykształcenia przynajmniej średniego;-nbsp;dyspozycyjności;-nbsp;umiejętność obsługi kasy fiskalnej.nbsp;Cenimy szczery uśmiech oraz duże poczucie humoru :) Doświadczenie sprzedażowe będzie dodatkowym atutem.nbsp;Jakie będą twoje obowiązki?-nbsp;obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego i komputera,-nbsp;obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,- utrzymywanie porządku na stacji paliw.nbsp;Co Ci oferujemy?-nbsp;umowę o pracę lub umowę zlecenie;-nbsp;pracę w renomowanej firmie;-nbsp;możliwość awansu zawodowego;-nbsp;system premiowy od pierwszego dnia pracy;-nbsp;grafik u ...

Region : Lubuskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-09-20

Obsługa Klienta/ Skutery elektryczne Blinkee.city Ostrów Mazowiecka

Zostań współtwórcą sukcesu blinkee.city, pierwszej firmy, oraz lidera scooter-sharingu na polskim rynku.Dołącz do zespołu profesjonalistów - pasjonatów pracujących w najnowszych technologiach.nbsp;Poszukujemy energicznej osoby, której pasją jest komunikacja z klientem, także poprzez social media, na stanowisko:nbsp;nbsp;Obsługa Klienta/Social Medianbsp;Zakres obowiązków:- obsługa mailowa, telefoniczna klienta- ścisła współpraca z zespołami tworzącymi kontent i realizującymi komunikację dla firmy- zarządzanie komunikacją firmy w social media- tworzenie treści i ich promowanie w social medianbsp;Wymagania:- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów social media lub chęć do ich nauczenia się- dobre wyczucie i znajomość zasad pisowni języka polskiego i angielskiegonbsp;Oferujemy:- możesz zdecydować ile chcesz pracować, kilkanaście dni w miesiącu, lub cały etat- pracę wśród ludzi z pasją - którzy lubią to, co robią i staną na głowie, żeby cały świat przeszedł na sharing economy, b ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-06-06

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Partner Orange Gorzów Wielkopolski

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Partner Orange Zakres obowiązków: - sprzedaż i promowanie oferty Orange w Salonie Sprzedaży, - realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych, - obsługa Klientów, zgodnie ze standardem wyznaczonym przez Operatora, - posprzedażna obsługa abonentów Sieci Orange. Oczekujemy: - doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta, - wykształcenia średniego - dobrej znajomości MS Office - systematyczności i konsekwencji w działaniu, - motywacji i umiejętności szybkiego uczenia się, - umiejętności zarządzania własną pracą, - mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży telekomunikacyjnej. Oferujemy: - wynagrodzenie podstawowe + premię sprzedażową - umowę o pracę, po okresie wdrożenia - ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie, - podnoszenie kwalifikacji z ...

Region : Lubuskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-04-27

Sprzedawca w salonie Plusa - Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski

Obowiązki: Profesjonalna obsługa Klientów sieci Plus, Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług, Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych. Oferujemy: Kompleksowe szkolenie wstępne, Rozbudowany system szkoleń, Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny. Wymagania: Wykształcenie min. średnie, Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office, Komunikatywność.

Region : Lubuskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-01-22