Oferta Pracy » Ostrołęka

Ostrołęka

Weryfikator Kredytowy Warszawa

KredytOK to marka, która jest coraz częściej wybierana przez Klientów poszukujących wygodnej i szybkiej obsługi w zakresie różnorodnych kredytów, pożyczek i ubezpieczeń. Wysoki poziom obsługi i satysfakcji Klienta sprawia, że docieramy do coraz większej grupy odbiorców. Ponad 100.000 zadowolonych klientów jest dla nas powodem do zadowolenia. Systematycznie poszerzamy także portfel naszych produktów, aby wciąż dopasowywać się do potrzeb Klientów. Właścicielem marki KredytOK jest Capital Service SA – spółka istniejąca na rynku od 1999 r. Jesteśmy także Członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko: WERYFIKATOR KREDYTOWY Miejsce Pracy: Ostrołęka Opis stanowiska: •Ocena wniosków pożyczkowych pod kątem ryzyka kredytowego •Badanie zdolności kredytowej wnioskodawców •Podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przydzielonych limitów •Przygotowywanie dokumenta ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-02-01

Młodszy Konsultant Klienta - OSTROŁĘKA Ostrołęka

Zadania: * bezpośrednia obsługa, * doradztwo i wsparcie dla Klientów w Biurze Obsługi,weryfikacja i analiza zgłoszeń, * przygotowywanie i wprowadzanie danych w systemach komputerowych, * dbanie o prawidłowy przepływ informacji, * pomoc w bieżących zadaniach zespołu, * reprezentowanie firmy na zewnątrz Wymagamy: * komunikatywności, odpowiedzialności, samodzielności, dokładności, szybkiego przyswajanie wiedzy, * umiejętności pracy w zespole, pod presją czasu oraz z trudnym Klientem, * dobrej dykcji, poprawnego posługiwania się językiem polskim, * doskonałej umiejętności obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności EXCEL), * mile widziane wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w obsłudze Klienta Oferujemy: * pracę w znanej firmie z branży energetycznej, * możliwe różne formy zatrudnienia, * pracę w dni robocze, 8 godzin w przedziale 8:00-19:00, * atrakcyjne stawki godzinowe oraz system premiowy, * 3-dniowe sz ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-06-24

Pracownik Działu Import/export Ostrołęka

OPOLTRANS 1 SP. Z O.O. lider  sprzedaży części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych poszukuje pracownika do działu IMPORT/EXPORT Wymagania: -perfekcyjna znajomość języka angielskiego -doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych- mile widziane -mile widziana znajomość zagadnień z zakresu handlu międzynarodowego -umiejętność obsługi pakietu MS Office Obowiązki: -przygotowywanie ofert -obsługa istniejących klientów zagranicznych oraz aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców -składanie zamówień do dostawców zagranicznych oraz nadzór nad ich realizacją -zawieranie i negocjowanie umów z dostawcami zagranicznymi -współpraca z Urzędami Celnymi Oferujemy: -stabilne zatrudnienie -motywacyjny pakiet wynagradzania -możliwość rozwoju zawodowego

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-07-11