Oferta Pracy » Ozimek

Ozimek

Praca ,,Biedronka Ozimek (doświadczenie Nie Wymagane) Ozimek

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Wymagania: - gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), - gotowość do pracy fizycznej, - rzetelność i uczciwość, - łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, - książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia. Oferujemy: - umowę o pracę bez okresu próbnego, - wymiar etatu dopasowany do twoich potrzeb, - atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna, - wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków), - paczki na dzień dziecka, - bony i paczki na święta, - program pożyczek i zapomóg, - kar ...

Region : Opolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-10-12

Praca W Weekend ,,Biedronka Ozimek, Ul. Sportowa Ozimek

Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.  Nasze wymagania: - gotowość do pracy fizycznej, - rzetelność i uczciwość, - łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, - książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia. Oferujemy: - umowę o pracę bez okresu próbnego, - wymiar etatu dopasowany do twoich potrzeb, - atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna, - wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków), - paczki na dzień dziecka, - bony i paczki na święta, - program pożyczek i zapomóg, - kartę Multisport, - możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej  i ubezpieczenie na życie, - pakiet szkoleń.   Poznaj cały pak ...

Region : Opolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-07-26

Kasjer - Sprzedawca Ozimek Ozimek

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy zatrudnią osoby na stanowiska sprzedawców w nowym sklepie firmowym w Ozimku. Oferujmy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

Region : Opolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-07-14

Sprzedawca-Kasjer (Ozimek)_Biedronka Ozimek

Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Nasze wymagania: - gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia - łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole Oferujemy: -umowa o pracę bez okresu próbnego -wynagrodzenie 2450 zł brutto + premia -atrakcyjne pakiety prywatnej opieki medycznej -bogaty pakiet socjalny (m.in.paczki dla pracowników, różne formy wsparcia) -kartę Multisport

Region : Opolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-06-13