Oferta Pracy » Pniewy

Pniewy

Magazynier Pniewy ½ etatu- bez UDT Warszawa

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego klienta wiodącego operatora logistycznego w branży motoryzacyjnej poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier Pniewy ½ etatu- bez UDT Miejsce pracy: PNIEWY Twoje zadania na tym stanowisku: • realizacja operacji magazynowych: rozładunki, załadunki, segregacja paczek • efektywne wykorzystanie powierzonego sprzętu i materiałów • zabezpieczanie przeładowywanych towarów • przestrzeganie zasad pracy i przepisów BHP • dbanie o wysoki standardów obsługi klientów • obsługa wózków widłowych dla posiadających właściwe upra ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-09-23

Pracownik ochrony WILCZYNa Pniewy

Agencja Ochrony poszukuje pracownika na stanowisko:PRACOWNIK OCHRONY-DOZORUMiejsce pracy: WILCZYNA - baza transportowanbsp;Oczekujemy:•niekaralność – warunkiem koniecznym do zatrudnienia,•orzeczenie po niepełnosprawności – mile widziane,•doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.nbsp;Oferujemy:•umowę o prace,•praca tylko na nocki, od godziny 19:00 do 07:00,•praca na 1/1 eatu,•szkolenie wstępne przed zatrudnieniem.nbsp;Obowiązki:•ewidencja ruchu samochodowego na obiekcie,•rejestr zdarzeń na obiekcie ochranianym,•wykonywanie obchodów terenu ochranianego,•wydawanie kluczy kierowcom.nbsp;Osoby zainteresowane ofertą poprosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:nbsp; 531 - - nbsp;nbsp;, od poniedziałku do piątku w godzinach międzynbsp;08:00 a 16:00. Zapraszamy!!!

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-06-04

Pracownika Ochrony Do Hotelu Poznań

Pracownika ochrony do hotelu Poznań Pniewy w godz. nocnych do 140 h miesięcznie . Aplikację proszę przesyłać przez .

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-05-04

Pracownik Ochrony Pniewy

Zadania: zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia w obiektach magazynowych, podejmowanie dyżuru w określonym czasie na wyznaczonym stanowisku, stosowanie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa, sygnalizowanie i reagowanie na potencjalne zagrożenia, współpraca z innymi pracownikami Instytucji. Wymagania: minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe, niekaralność, dobra sprawność fizyczna, punktualność, wysoki poziom kultury osobistej, gotowość do pracy zmianowej, również w porze nocnej, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-04-25