Oferta Pracy » Podleszany

Podleszany

Ślusarz-Monter - zdobądź nowy zawód! Podleszany

MONTER - ŚLUSARZnbsp;Opis stanowiskaNa stanowisku wykonuje się montaże trybun i estrad. Są to lekkie konstrukcje stalowe lub aluminiowe, spawane i skręcane na śruby. Prace wykonuje się siedzibie firmy oraz w miejscach zamontowania.nbsp;Wymagania dla kandydatów:- doświadczanie minimum 1 rok w zbliżonym zawodzie- precyzja - dyspozycyjność- dokładność- szczególnie preferowane będzie doświadczenia w branży eventowej- mile widziana znajomość języka angielskiegonbsp;Oferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie- możliwość rozwoju i awansu- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- ciekawą pracę- miłą atmosferę- forma zatrudnienia do uzgodnienia nbsp;Zgłoszenianbsp;Zainteresowanych prosimy o składanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny na nr 175 - - .Siedziba firmy znajduje się w Podleszanach k. Mielca. nbsp;W CV proszę zawrzeć klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 1 ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-04-04

Inżynier ds.Produktów - zdobądź nowy zawód! Podleszany

Zakres obowiązków: - ogólny nadzór nad dokumentacją systemową - nadzór nad dokumentacją produktów - opracowanie instrukcji obsługi dla poszczególnych produktów - przygotowywanie atestów wyrobów - dokumentacja powykonawcza - nadzór techniczny Wymagania: - wykształcenie techniczne - podstawowa umiejętność posługiwania się narzędziami typu AutoCad, Solid Works, Excel i Word - dobra organizacja pracy - terminowość, dokładność, umiejętność współpracy w zespole Oferujemy: - pracę na ¼ etatu na warunkach umowy zlecenia - ciekawe wyzwania - elastyczne godziny pracy - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - miłą atmosferę Zainteresowanych prosimy o składanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny na nr 175 - - . Siedziba firmy znajduje się w Podleszanach k. Mielca. W CV proszę zawrzeć klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-01-22