Oferta Pracy » Racula

Racula

Kelner/Kelnerka Racula

Opis stanowiska: Jesteśmy grupą ludzi którzy kochają gotowanie i jedzenie. Szukamy osób do współpracy mających głowę pełną ciekawych pomysłów, którzy chcą realizować swoje ambicje. Gwarantujemy pracę w gronie profesjonalistów, dla których praca w gastronomii jest sztuką, a restauracja miejscem gdzie atmosfera zachęca do wspólnego oddawania się pasji. ZADANIA: • sprawna i przyjazna obsługa gości • przyjmowanie i realizacja zamówień • znajomość i umiejętność prezentacji menu • współpraca z kucharzami MILE WIDZIANA: • wysoka kultura osobista i otwartość na ludzi • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Oferujemy: • stale zatrudnienie • pracę w młodym, kreatywnym zespole pasjonatów Osoby zainteresowane dołączeniem do Naszego zespołu prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem wpisując w tytule wiadomości: Barman/-ka - ...

Region : Lubuskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-28

Recepcjonista/ka Hotelowy/a Racula

Opis stanowiska pracy: obsługa Gości hotelowych - meldowanie, wymeldowanie, wystawianie faktur za pobyt Gości, rezerwacja miejsc hotelowych, przyjmowanie i przekazywanie wiadomości, współpraca z pozostałymi działami hotelu. Wymagania: ANGIELSKI w stopniu minimum dobrym (umiejętność swobodnej rozmowy w tym języku), NIEMIECKI dobrze widzany, wysoka kultura osobista Wynagrodzenie: pełen etat i pół etatu Mile widziane:łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, dyspozycyjność

Region : Lubuskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-01