Oferta Pracy » Rakoniewice

Rakoniewice

Zastępca Kierownika Sklepu Rakoniewice Rakoniewice

Nasze wymagania: -doświadczenie w pracy w sprzedaży, obsłudze klienta -doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu -rzetelność i uczciwość -wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów -umiejętność skutecznej komunikacji -gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w  soboty i niedziele) oraz do pracy fizycznej -książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi, organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu oraz reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców. Oferujemy: -pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji -umowę o pracę, stabilność zatrudnienia -możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Administratorem danych jest Jeronimo Martins Polska S.A. z siedzibą w Kostrzynie 62-025, ul. Żniwna 5. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypad ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2017-10-16

Elektromechanik Rakoniewice

Zakres obowiązków: -Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych - wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja - usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń - wymiana części, modyfikacja sprzętu pod inwestycje Wymagania: -Umiejętności diagnozowania oraz naprawy maszyn w zakresie elektryki -Wykształcenia zasadniczego lub średniego technicznego (elektryczne, elektroniczne lub pokrewne) - dyspozycyjność Miejsce pracy: Rakoniewice Praca w systemie dwuzmianowym Umowa o pracę na czas określony Kontakt: 8.00-16.00

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2017-09-12

Praca Dla Ukraińców. Rakoniewice

Zatrudnię osoby z Ukrainy do pracy przy zbiorze truskawek. Praca; -60km od poznania. -od 1 sierpnia do 25 września. Wynagrodzenie od 10 zł/h do 15zł/h. Zakwaterowanie za darmo.