Oferta Pracy » Rokitnica

Rokitnica

Pracownik/ Pracownica produkcji - od zaraz! Zabrze Rokitnica Warszawa

Miejsce pracy: Zabrze Rokitnica Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik/ Pracownica produkcji - od zaraz! Zabrze Rokitnica Zakres obowiązków • Praca przy tworzywach sztucznych - plastikowe skrzynki na napoje • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych • Praca w systemie czterobrygadowym po 8 h • Dbanie o porządek w miejscu pracy Oczekiwania • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym po 8 h (tylko jeden weekend w miesiącu jest wolny!) • Duża chęć i motywacja do pracy • Zdolności manualne • Sumienność, dokładność, komunikatywność • Dyspozycyjność do pracy zmianowej • Mile widziane osoby niepełnosprawne Oferta • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową • Praca w przyjaznej atmosferze • Dogodna lokalizacja • Dogodny dojazd z Zabrza i Bytomia • Możliwość nabycia ...

Region : Śląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-05-17

Pracownik produkcji - Operator Maszyn Gliwice

JIFFY PACKAGING Sp z o.o Jesteśmy wiodącym producentem pianki polietylenowej i folii pęcherzykowej w Europie. Na polskim rynku działamy już od 1996r. W związku z ciągłym rozwojem naszej Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN - UMOWA O PRACĘ!!! Miejsce pracy: Gliwice, Tulipan Park Opis stanowiska pracy: • obsługa maszyn na liniach produkcyjnych, • dbanie o jakość wytwarzanych produktów, • dbanie o porządek na stanowisku pracy. Oferujemy: • umowa o pracę – zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, nie przez Agencję Pracy!!! • bezpłatny dojazd z następujących miejsc:Gliwice: Sośnica, Zabrska, Plac Piastów, Kozielska, ŁabędyPyskowice;Zabrze: Rokitnica, Helenka, Mikulczyce, Dworzec, MaciejówBytom: MiechowiceRudziniec, Rudno, Bojszów, NiewieszeRuda Śląska: Nowy Bytom, Wirek, Halemba• wysoki standard pracy – zdobyliśmy 3 miejsce w konkursie PIP – Organizator Pracy Bezpiecznej, • świadczenia pozapłacowe z fund ...

Region : Śląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-03-21

Operator Wycinarki Laserowej CNC Rokitnica

OPIS STANOWISKA: - obsługa lasera (cięcie laserowe) EAGLE E- Vision - dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny - bieżąca kontrola i dbałość o jakość wycinanych detali - prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami - wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych maszyny zgodnie z zaleceniami producenta oraz przełożonego - drobne prace ślusarskie WYMAGANIA: - wykształcenie min. zawodowe, - staż pracy ok. 1 rok na podobnym stanowisku, - umiejętność obsługi komputera, - umiejętność czytania rysunku technicznego,

Region : Pomorskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-07-16