Oferta Pracy » Ryki

Ryki

Główna Księgowa Ryki

Opis stanowiska:sporządzanie i analiza sprawozdań finansowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,księgowanie dokumentów,bieżące rozliczenia z instytucjami finansowymi,kalkulacja podatku CIT, PIT oraz sporządzanie deklaracji VAT,rozliczanie składek ubezpieczeniowych dla pracowników firmy do ZUS.Wymagania:doświadczenie w księgowości min 2 lata, w tym optymalnie jeśli na samodzielnym stanowisku, wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub w trakcie studiów,dobra znajomości zagadnień z przepisównbsp;prawa podatkowego z uwzględnieniem specyfiki branży budowlanej i transportowej,znajomości przepisównbsp;Ustawy o Rachunkowości,umiejętności obsługi Pakietu Office,umiejętności pracy w zespole.Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju merytorycznego,pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,nbsp;Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.Prosimy o zawarcie w CV klauz ...

Region : Lubelskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-03-25

Doradca Klienta W Placówce Partnerskiej Nest Banku Ryki

NEST BANK to bank który pozwala rozwijać skrzydła swoim klientom oferując im bezpieczne i godne zaufania produkty. Kultywujemy tradycyjne wartości jednocześnie stawiając na innowacyjność i rozwój. Nasze wyzwania dla Ciebie: - sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami banku - realizacja indywidualnych planów sprzedaży - prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami) Oczekiwania: - mile widziane doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klient - umiejętność budowania długofalowych relacji - wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe - umiejętność pracy pod presją czasu - mile widziane wykształcenie wyższe lub przynajmniej średnie Oferujemy: - umowa o pracę - szkolenia organizowane przez bank - intensywny rozwój zawodowy - atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej podstawy oraz oraz sytemu prowizyjnego Prosimy o zamieszczenie klauzuli o quot;Wyrażeniu zgody ...

Region : Lubelskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-07-11